Labai džiaugiuosi atradusi šį antakių saloną! Lankausi čia jau ne pirmą kartą ir visada išeinu patenkinta rezultatu. Meistrė ne tik puikiai išmano savo darbą, bet ir sukuria jaukią atmosferą – visada randame apie ką pasikalbėti. 🌸👌
Paslaugą atliko Paulina•Antakių korekcija siūlu
Saulė•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistre turinti talentą paversti kievieną pasijusti tikra princese👌👌👌
Paslaugą atliko Paulina•
Sušukavimas ir proginės šukuosenosRodyti viską...
Agnė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
labai maloni, kompetetinga meistre :)
Paslaugą atliko Paulina•Antakių korekcija siūlu
Violeta•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Paulina puiki makiažo ir šukuosenos meistrė, labai šilta ir maloni! Išgelbėjo mano kojas nusėtas mėlynėmis 😃
Rekomenduoju! 🤩