Jauki aplinka, nuostabi meistrė. Antakių laminavimas labai patiko, rekomenduoju!
Paslaugą atliko Paulina•Antakių korekcija siūlu
Kotryna•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Makiažas neatlaikė, per kelias val subėgo, bet meistrė maloni.
Paslaugą atliko Paulina•Makiažas
Julija•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū už puikiai atliktą manikiūrą ir malonų pabendravimą!
Paslaugą atliko Diana Be•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Aistė•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai profesonaliai! Super rekomenduoju :)
Paslaugą atliko Diana Be•Ilgalaikis gelinis lakavimas
Gitana•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
vieta faina ir paulina moloni mergina, bet gal del nesusikalbejimo nelabai supratome viena kitos ir gavau ne tai ko norejau. makiazas jau uz poros valandų subėgo, oda atrode pavargusi ir susenusi.