Tiek Emilija, tiek Kristina yra labai šilti žmones, kurie ne tik puikiai atlieka darbą, bet ir visą patirtį salone paverčia labai malonia!
Oksana puikiai dažo plaukus, labai gražiai išgauna atspalvius, dirba atsakingai!
Vestuvinės šukuosenosRodyti viską...
Karolina•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionali meistrė, puikiai atliktas darbas
Paslaugą atliko Jekaterina•Antakių laminavimas
Lina•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku ir profesionalu , jau antra karta!
Paslaugą atliko Jolanta•Purškiamas įdegis ir soliariumai
Laura•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko, labai maloni meistre, rekomenduoju!
Paslaugą atliko Jekaterina•Antakių korekcija siūlu
Saulė•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Makiažas pas Emilija tobulas, ne pirma kartą jau ir žinoma šukuosena pas Kristina tobulai, antrą kartą pas jas grįžtu ir kiti mano makiažai ir šukuosenas jau vienareišmiškai aišku bus pas ką. Merginos profesionalės!!!