Meistrė Kristina miela ir draugiška, gaila, kad garbanos visiškai nesilaikė ir išsileido jau po valandos.. Tad nesu patenkinta paslauga.. Taip pat noriu atkreipti į salono administratorę, nes užėjus į saloną nei pasitinką, nei sveikinasi, nei bendraut ruošiasi.
Paslaugą atliko Kristina•Sušukavimas ir proginės šukuosenos
Guoda•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai. Maloni aplinka. Daug demesio klijentems😊
Aciu
Paslaugą atliko Vėjūnė•Moterų plaukų šaknų dažymas
Loreta•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas tobulai nuo atvykimo į saliną iki paslaugos suteikimo.
Paslaugą atliko Jekaterina•Antakių korekcija siūlu
Laura•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patenkinta, greitai ir gerai sutvarkyti antakiai, puikiai parinkta spalva.
Paslaugą atliko Jekaterina•Antakių korekcija siūlu
Juste•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patenkinta, greitai ir gerai sutvarkyti antakiai, puikiai parinkta spalva.
Paslaugą atliko Anastasija•Antakių korekcija siūlu