Anastasija tiesiog tobulas žmogus! Nu ant tiek šilta, maloni, rūpestinga. Čia ir tai per mažai komplimentų pasakiau. O kaip permanentą tobulai padarė, viskas lygiai, gražiai. Aš esu laiminga!❤️Didelis Ačiū Anastasijai🥰🥰
Paslaugą atliko Anastasija•Veido procedūros
Paula•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai ačiū! Jau ne pirmą kartą ir vėl puikiai atrodantys antakiai!
Paslaugą atliko Jekaterina•Antakių korekcija siūlu
Jelena•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Antakių korekciją atlikta tikrai gražiai.
Paslaugą atliko Jekaterina•Antakių korekcija siūlu
Eglė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gerai apkirpo ir dar pakonsultavo!
Paslaugą atliko Vėjūnė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Monika•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai! Labai rekomenduoju Jekaterina! Tiek antakiam tiek makiazam!
Paslaugą atliko Jekaterina•Antakių korekcija siūlu