Lankiausi pirmą kartą, apie Viltę sužinojau iš rekomendacijos. Esu labai patenkinta atlikta veido valymo procedūra, o taip pat sužavėjo Viltės požiūris į odos problemas bei jų gydymą. Lankysiuosi reguliariai! Rekomenduoju visiems, kam svarbu kokybė, asmeninis dėmesys ir empatiškas požiūris į klientą. :)
Paslaugą atliko Viltė•Veido valymas ultragarsu
Viktorija•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
labai patiko tiek atmosfera, tiek kismetologė. Visada pasakojo, ką daro, dalinosi rekomendacijomis. Labai patiko, žadu dar sugrįžti:)
Paslaugą atliko Viltė•Anti-aging veido procedūra
Inga•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kaip visuomet - nuostabu! Viltė labai atidi detalėms, puikiai išmano savo sritį, šiltai bendrauja. Padėjo išspręsti mano odos problemas, pateikė puikių rekomendacijų priemonėms, visuomet norisi grįžti, ačiū!