Sveikatinimo ir masažų centras

4,9
631 atsiliepimai
Latvių g. 38, 08113
Atidaryta Šiandien: 09:00 - 21:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Veidas
Masažas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
631 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Paslauga buvo atlikta kokybiškai
Masažas puikiai tiko, buvo kaip tik tai, ko man reikėjo. Specialistas labai gerai jaučia kūno poreikius. Vienintelis trūkumas - valanda praėjo per greitai :)
viskas puikai:)
Po apsilankymo visada jaučiuos geriau. Ačiū Ieva!
Profesionalus požiūris.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Gabrielė
Masažo specialistė
5.0
21 atsiliepimai

Apie

Esu kvalifikuota masažuotoja. Nuolat tobulinu ir gilinu savo žinias įvairiuose kursuose. Mano aistra - domėtis žmogaus organizmu, sveika gyvensena, joga. Masažuodama stengiuosi įsiklausyti, pajusti ir prisitaikyti prie kiekvieno kliento poreikių. Naudoju įvairias technikas. Labai vertinu harmoniją. Masažas man - tai būdas padėti kitiems atgauti vidinę ramybę.

Paslaugos

Masažas
Ieva
Masažo specialistė
5.0
9 atsiliepimai

Apie

Kaip šiandien jaučiuosi? O kaip noriu jaustis rytoj? Šiuos klausimus turėtų užduoti kiekvienas sau kas dieną, o kai apie tai pamirštate, to paklaus masažuotojas. Kartais nepastebime, kaip mūsų kūnas priima ir kaupia iš aplinkos visas emocijas ir stresą, kurie su laiku pasireiškia skausmu mūsų kūne. Tinkamai parinktas ir atliktas masažas padės atstatyti jėgas, atsikratyti skausmo, suteikti lengvumo. Masažus atlieku įvairiomis technikomis, tad kiekvienam klientui masažas yra pritaikomas pagal poreikius. Atlieku tiek atpalaiduojančius, tiek stipresnius masažus. Akcentuoju trigerinius taškus, sąnarių mobilumą ir giluminių raumenų būklę.

Paslaugos

Masažas
Lina
Masažo specialistė
5.0
6 atsiliepimai

Apie

Masažas mano gyvenime atsirado seniai, tačiau pilnai nerti į šią sritį nusprendžiau prieš kelis metus. Sako, kad nuo savęs nepabėgsi, tad nustojau priešintis 🙂 Santykis su žmonėmis man visuomet buvo svarbus. Dar svarbesnis tapo žmogaus santykis su kūnu. Masažas visų pirma yra apie žmogų, apie jo jausmus, išgyvenimus, traumas, kurios įvairiais pavidalais atsispindi jo kūne. Apie žmogaus kūno patyrimą per prisilietimą, apie kūno siunčiamas žinutes. Apie sulėtėjimą šiame greitai besisukančiame pasaulyje. Ir apie tylos patyrimą triukšme... Ir tik paskui seka masažo technikos, sesijos tikslai ir rezultatai. Gera daryti gera...

Paslaugos

Masažas
Aleksandra
Masažo specialistė
5.0
21 atsiliepimai

Apie

Matau masažą kaip galingą įrankį sveikatai gerinti, todėl mano masažo tikslas - atpalaiduoti kūną ir nevų sistemą, kad jūsų organizmas patirtų balansą ir visą jo naudą. Pėdų refleksoterapijos, giluminio masažo ir tailando masažo technikos žinios, gautos tarptautinėje tailando masažo mokykloje (ITM) leidžia prisitaikyti prie kiekvienio kliento individualiai pagal poreikį. Tokiu būdu galiu užtikrinti individualią kiekvieno kliento terapinę patirtį. Kviečiu registruotis ir patirti atsipalaidavimą.

Paslaugos

Masažas
Martyna
Kosmetologė, grožio terapeutė

Apie

Esu baigusi kosmetologijos studijas. Įgijusi tarptautinius INFA ir CIDESCO Beauty Therapist diplomus. Įvaldžiusi įvairias veido masažo technikas. Atlieku tausojančias veido procedūras, Nuolat tobulėju, daug laiko skiriu žinių įgijimui, lankausi seminaruose ir keliu kvalifikaciją. Stebiu naujų metodikų ir technologijų atsiradimą, domiuosi inovacijomis grožio pasaulyje. Kaskart kiekvienam klientui siūlau paslaugų kokybę ir komfortą, atlieku daugiau nei numato procedūros protokolokas. Kartu su klientu siekiu maksimalaus rezultato.

Paslaugos

Veidas
Masažas
Žydrūnė
Masažo specialistė, centro vadovė
5.0
117 atsiliepimai

Apie

Kvalifikuota masažo specialistė, turinti medicininį išsilavinimą. Atlieka gydomuosius ir atpalaiduojamuosius, suaugusių ir vaikų, nėščiųjų ir pogimdyminius masažus.‎ Pelniusi apdovanojimus bei arčiausia širdies jai yra atpalaiduojančio, raminančio, aromaterapinio‎ pobūdžio masazai, kurie taip reikalingi kiekvienam žmogui. Kiekvienam siekiančiam geros savijautos ir kokybiško gyvenimo... "Matyti širdimi, jausti rankomis..."- savo darbo šūkiu įvardija Žydrūnė ir laukia Jūsų apsilankant studijoje.

Paslaugos

Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Žydrūnė

Profesionalus6
Įgudęs6
Išmanantis darbą5
Užtikrintas5
Gediminas
Masažo specialistas
4.9
183 atsiliepimai

Apie

Masažas, tai viena iš priemonių pasiekti kūno, proto bei sielos harmoniją. Pasirinkau masažuotojo specialybę, tam kad padėčiau žmonėms stabtelėti nuo amžino visur lėkimo ir suteikčiau progą pajusti, tą gilią atsipalaidavimo būseną, proto ramybę bei gerą savijautą. Atlieku neurosedatyvinį-atpalaiduojantį, gydomuosius, giliųjų audinių bei sportinius masažus.

Paslaugos

Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Gediminas

Išmanantis darbą11
Profesionalus10
Aukštos kvalifikacijos10
Dėmesingas detalėms6
Olga
Masažo specialistė
4.9
49 atsiliepimai

Apie

Taip jau likimas ir visata suklostė, kad pasukau masažuotojos keliu. Myliu šį darbą. Esant skausmui ar raumenų spazmui padedu gydomaisiais masažais, o siekiančioms atgaivos veidui, atlieku KOBIDO masažą. Taip pat kviečiu ir limfodrenažiniam kūno arba veido masažui, kuriuos atlieku rankomis. Iki susitikimo! :)

Paslaugos

Veidas
Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Olga

Dėmesingas detalėms5

Apie saloną

Sveikatinimo ir masažų centras
08113 Latvių g. 38

Geros fizinės ir emocinės savijautos palaikymui!

Gausus sveikatos, poilsio, grožio paslaugų pasirinkimas:

Nuo švelnių atpalaiduojančių iki giliųjų raumenų ir sportinių masažų;

Nuo limfodrenažo, lieknėjimo procedūrų ir elektrostimuliacijos iki kardiotreniruočių vandens kapsulėje;

Nuo aktyvaus judėjimo iki poilsio akimirkų su šviesos ir garsų terapija.

Jauskitės kitaip nei vakar!

Sveikiau, ramiau, žvaliau…

PirmPirmadienis
09:0021:00
AntAntradienis
09:0021:00
TrečTrečiadienis
09:0021:00
KetvKetvirtadienis
09:0021:00
PenktPenktadienis
09:0021:00
ŠeštŠeštadienis
10:0019:00
SekmSekmadienis
10:0018:00

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai apie Sveikatinimo ir masažų centras

Sveikatinimo ir masažų centras yra atidarytas pirmadienis - penktadienis nuo 09:00 iki 21:00, šeštadienis nuo 10:00 iki 19:00 ir sekmadienis nuo 10:00 iki 18:00.
Taip, tu visada gali atšaukti užsakymą. Perskaityk užsakymui taikomas sąlygas, kad sužinotum, ar tavo vizito mokėjimas gali būti grąžintas, ar ne. Užsakymo atšaukimo sąlygas rasi užsakymo patvirtinimo el. laiške arba savo paskyroje Treatwell programėlėje.
Populiariausios paslaugos Sveikatinimo ir masažų centras yra šios:
Populiariausio paslaugos, , vidutinė kaina yra 26,68 €.
Už Sveikatinimo ir masažų centras galite sumokėti tiek vietoje, tiek iš anksto prekyvietėje.

Masažo salonai netoliese