Sveikatinimo ir masažų centras

4,9
748 atsiliepimai
Latvių g. 38, 08113
Atidaryta Šiandien: 09:00 - 21:00

Populiarios paslaugos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Veidas
Masažas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
748 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Nors gydomasis bet ir toks tpalaiduojantis masažas, kad atsipalaidavau ir nugarai palengvėjo.
Gintarė tikra savo srities specialistė, gerai atliko masažą ir davė vertingų patarimų. Puikiai išmano savo darbą :)
Puikus, individualius poreikius atitinkantis masažas
Ten kur reikia taip kaip reikia. Atsipalaidavimas puikus, skausmingi taškai paliesti irgi.
Ačiū Aleksandrai! Kaskart puikiausia patirtis
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Apie

Sveiki, aš Šarūnė, esu įgijusi masažuotojos specialybę. Atlieku gydomuosius, klasikinius, giliai atpalaiduojančius, raumenų įtampą paleidžiančius masažus. Nuolat tobulinu ir gilinu savo žinias ir praktiką kursuose ir mokymuose. Laukiu visų atvykstant! :)

Paslaugos

Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Šarūnė

Dėmesingas detalėms5

Apie

Esu baigusi kosmetologijos studijas. Įgijusi tarptautinius INFA ir CIDESCO Beauty Therapist diplomus. Įvaldžiusi įvairias veido masažo technikas. Atlieku tausojančias veido procedūras, Nuolat tobulėju, daug laiko skiriu žinių įgijimui, lankausi seminaruose ir keliu kvalifikaciją. Stebiu naujų metodikų ir technologijų atsiradimą, domiuosi inovacijomis grožio pasaulyje. Kaskart kiekvienam klientui siūlau paslaugų kokybę ir komfortą, atlieku daugiau nei numato procedūros protokolokas. Kartu su klientu siekiu maksimalaus rezultato.

Paslaugos

Veidas

Apie

Kaip šiandien jaučiuosi? O kaip noriu jaustis rytoj? Šiuos klausimus turėtų užduoti kiekvienas sau kas dieną, o kai apie tai pamirštate, to paklaus masažuotojas. Kartais nepastebime, kaip mūsų kūnas priima ir kaupia iš aplinkos visas emocijas ir stresą, kurie su laiku pasireiškia skausmu mūsų kūne. Tinkamai parinktas ir atliktas masažas padės atstatyti jėgas, atsikratyti skausmo, suteikti lengvumo. Masažus atlieku įvairiomis technikomis, tad kiekvienam klientui masažas yra pritaikomas pagal poreikius. Atlieku tiek atpalaiduojančius, tiek stipresnius masažus. Akcentuoju trigerinius taškus, sąnarių mobilumą ir giluminių raumenų būklę.

Paslaugos

Masažas

Paslaugos

Masažas

Paslaugos

Masažas

Apie

Masažas, tai viena iš priemonių pasiekti kūno, proto bei sielos harmoniją. Pasirinkau masažuotojo specialybę, tam kad padėčiau žmonėms stabtelėti nuo amžino visur lėkimo ir suteikčiau progą pajusti, tą gilią atsipalaidavimo būseną, proto ramybę bei gerą savijautą. Atlieku neurosedatyvinį-atpalaiduojantį, gydomuosius, giliųjų audinių bei sportinius masažus.

Paslaugos

Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Gediminas

Profesionalus12
Išmanantis darbą11
Aukštos kvalifikacijos10
Dėmesingas detalėms6

Apie

Kvalifikuota masažo specialistė, turinti medicininį išsilavinimą. Atlieka gydomuosius ir atpalaiduojamuosius, suaugusių ir vaikų, nėščiųjų ir pogimdyminius masažus.‎ Pelniusi apdovanojimus bei arčiausia širdies jai yra atpalaiduojančio, raminančio, aromaterapinio‎ pobūdžio masazai, kurie taip reikalingi kiekvienam žmogui. Kiekvienam siekiančiam geros savijautos ir kokybiško gyvenimo... "Matyti širdimi, jausti rankomis..."- savo darbo šūkiu įvardija Žydrūnė ir laukia Jūsų apsilankant studijoje.

Paslaugos

Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Žydrūnė

Profesionalus7
Įgudęs6
Išmanantis darbą5
Užtikrintas5

Apie

Matau masažą kaip galingą įrankį sveikatai gerinti, todėl mano masažo tikslas - atpalaiduoti kūną ir nevų sistemą, kad jūsų organizmas patirtų balansą ir visą jo naudą. Pėdų refleksoterapijos, giluminio masažo ir tailando masažo technikos žinios, gautos tarptautinėje tailando masažo mokykloje (ITM) leidžia prisitaikyti prie kiekvienio kliento individualiai pagal poreikį. Tokiu būdu galiu užtikrinti individualią kiekvieno kliento terapinę patirtį. Kviečiu registruotis ir patirti atsipalaidavimą.

Paslaugos

Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Aleksandra

Išmanantis darbą5

Apie

Esu kvalifikuota masažuotoja. Nuolat tobulinu ir gilinu savo žinias įvairiuose kursuose. Mano aistra - domėtis žmogaus organizmu, sveika gyvensena, joga. Masažuodama stengiuosi įsiklausyti, pajusti ir prisitaikyti prie kiekvieno kliento poreikių. Naudoju įvairias technikas. Labai vertinu harmoniją. Masažas man - tai būdas padėti kitiems atgauti vidinę ramybę.

Paslaugos

Masažas

Apie

Sveiki, esu Gintarė, Licencijuota gydomojo, bei sveikatinančio masažo specialistė. Baigusi mokslus ir toliau gilinu žinias įvairiose masažų srityse, psichologijoje, bei medicinoje, kad gauti kuo geresnį rezultatą jūsų vizito metu 😊 Kviečiu masažui! Juk lengvame kūne - švarios mintys! ❤️

Paslaugos

Masažas

Apie saloną

Sveikatinimo ir masažų centras
08113 Latvių g. 38

Geros fizinės ir emocinės savijautos palaikymui!

Gausus sveikatos, poilsio, grožio paslaugų pasirinkimas:

Nuo švelnių atpalaiduojančių iki giliųjų raumenų ir sportinių masažų;

Nuo limfodrenažo, lieknėjimo procedūrų ir elektrostimuliacijos iki kardiotreniruočių vandens kapsulėje;

Nuo aktyvaus judėjimo iki poilsio akimirkų su šviesos ir garsų terapija.

Jauskitės kitaip nei vakar!

Sveikiau, ramiau, žvaliau…

PirmPirmadienis
09:0021:00
AntAntradienis
09:0021:00
TrečTrečiadienis
09:0021:00
KetvKetvirtadienis
09:0021:00
PenktPenktadienis
09:0021:00
ŠeštŠeštadienis
10:0019:00
SekmSekmadienis
10:0018:00

Masažo salonai netoliese