Sveiko senėjimo centras

5,0
209 atsiliepimai
A. Strazdelio g. 3, Vilnius, 02102
Atidaryta Šiandien: 10:00 - 19:30

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Veidas
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
209 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai profesionali kosmetologė. Galiu ją drąsiai pavadinti net kaučere. Man labai priimtinas jos požiūris į tai, kad naudoti kaip galima labiau kokybiškas ir natūralias priemones. Jos masažai nuostabūs! Labai rekomenduoju, ypač toms, kas ieško kaip galima ilgiau išsaugoti kuo natūralesnį grožį.
Buvau tik vieną kartą, bet pirmas įspūdis geras, todėl norėsiu apsilankyti dažniau.
Užsirašiau iškart kitam vizitui, be kalbų!
Po procedūros akivaizdžiai matomas odos pokytis: veidas švyti.
Prieš masažą Margarita paklausinėjo, kaip jaučiuosi, ko norėčiau, ir pagal tai pritaikė masažą. Jis mane puikiai nuramino ir atpalaidavo
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Jurgita
5.0
23 atsiliepimai

Apie

Sveiko senėjimo centro įkūrėja, profesionali grožio ir masažo specialistė, kūno estetinio masažo technikų dėstytoja. Diplomuota veido ir kūno Chiromasažo IQ meistrė. Jos bagaže taip pat ir kitos masažo technikos: rolling masažas, gilus audinių masažas, veido ir kūno hemolimfodrenažas, veido ir kūno neurosedatyvinis masažas, figūros korekcijos masažai, psichoemocionalinis masažas, „blefaroliftas“, „Nefertitės veidas“, priešraukšlinis veido masažas, masažas suglebusiai odai ir kt. "Mano didžiausias hobis – mano darbas, kurį dirbu jau 20 metų. Nuolat tobulinuosi kosmetologijos, masažo, anatomijos seminaruose bei konferencijose Lietuvoje ir užsienyje, dalyvauju seminaruose apie sveikatą ir sveiką gyvenimo būdą. Labiausiai mane dominanti sritis – senėjimas. Aš – už sveiką, gražų ir natūralų senėjimą! Esu tikra, jog žmogaus vidinio pasaulio grožis, ramybė ir psichinė sveikata tiesiogiai susiję su išoriniu grožiu bei fizine sveikata. Be vieno – negali būti kito. Šiuolaikinių priemonių efektas greitas, bet, deja, dažnai trumpalaikis ar net turintis skaudžias pasekmes. Mano misija paprasta - padėti draugauti jūsų kūnui ir sielai"

Paslaugos

Veidas
Masažas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Jurgita

Profesionalus5
Aukštos kvalifikacijos5
Margarita
Veido ir kūno masažo meistrė
5.0
34 atsiliepimai

Apie

Dalyvaujant įvairių masažo mokyklų mokymuose, likimas ją atvedė į Elenos Zemskovos masažo mokyklą, pagal kurios filosofiją dirbame mūsų centre. Šios mokyklos dėka Margarita patyrė daug transformacijų savo viduje, suvokė, jog masažo metu liečiame ne tik žmogaus kūną, bet ir sielą. Čia ji galutinai įsimylėjo masažą ir žmogų. Be to, Margarita yra didelė sporto, sveikos mitybos ir visapusiško sveikatinimosi entuziastė. "Tikiu, kad savo viduje turime viską, ko reikia, kad būti laimingiems, bet ne visada turime laiko pasimatymui su savimi. Masažas gali sustabdyti akimirką, ištrinti ribas ir laiko žymes. Jis išskleidžia sparnus, kuriuos dažnai pamirštame turintys. Linkiu kiekvienam būti harmonijoje su savimi ir reikalui esant turėti tą tarpininką, kuris galės padėti nukeliauti į pasimatymą su savimi".

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Masažas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Margarita

Profesionalus5
Saulius
Masažuotojas
5.0
26 atsiliepimai

Apie

Saulius - masažo meistras, kuriam masažas yra duotybė. Tai žmogus - kantrybės įsikūnijimas. Su pagarba žmogui ir dėmesingumu judesiui kūno terapijoje pasiekia labai gerų rezultatų. Saulius pats labai mėgsta masažą, todėl atlieka jį labai dėmesingai ir empatiškai. Jam svarbu klientui sukurti komfortą ir po procedūros išlydėti lengvu kūnu, šviesiomis mintimis ir atsipalaidavusiu protu. Kiekvienas klientas tai įvertina ir nori grįžti.

Paslaugos

Kūnas
Masažas

Darbų galerija

Constantin
Masažo Meistras
5.0
5 atsiliepimai

Apie

Gydytojas naturopatas, masažuotojas, gydomųjų ir estetinių masažo technikų dėstytojas, NMT (neuromuscular therapist), CKP (certified kinesiotaping practitioner). Masažo praktika nuo 1993 m. Dėstymo patirtis – nuo 1997 m. Išsilavinimas: - Tarptautinė kineziteipavimo asociacija. Specialistas. - Reidman koledžas (Izraelis), IPSB college filialas, San Diego, JAV, tradicinis tajų masažas, šiaurės ir pietų stilius. - Board of Alternative Medicines, Kalkuta , Indija. Naturalios medicinos gydytojas. - Su Džok Akademija, Maskva, Minskas, Tel Aviv. Su Džok terapeutas. - “Koan” koledžas - “Texila” koledžas, Izraelis, Tui Na terapija, Tradicinė kinų akupunktūra. - “Godelman” koledžas, gydomasis klasikinis masažas, Šiatsu. Rolfing, pėdų refleksologija. - Traptautinė Elena Zemskova masažo Mokykla. Chiromasažas - terapiniai, estetiniai aspektai. - Izraelio Gynybos Armija, kovos felčerių kursas. - Kvirorožsko Medicinos koledžas, Ukraina, felčeris – laborantas. Visus pasiekimus galima įvardinti dviem žodžiais - Profesionali kompetencija.

Paslaugos

Veidas
Masažas

Darbų galerija

Sigita
Kosmetologė, veido chiromasažo IQ meistrė
5.0
43 atsiliepimai

Apie

Sigita yra ilgametę patirtį turinti kosmetologė, veido chiromasažo IQ meistrė. Ji - ne tik savo srities profesionalė, tačiau labai daug besidominti ir stipri mikro ir makro mitybos srityje. Mitybos klausimai jai yra neatsiejama dalis siekiant gražios ir jaunatviškos odos. "Į žmogų žiūriu kaip į harmoningą organizmą, esybę. Konsultuoju ne tik kokį kremą namuose naudoti, bet kaip spręsti savo odos problemas iš esmės. Man svarbu pateisinti kliento lūkestį, kiek jis įgyvendinamas aptariame kartu. Turiu daug praktinės patirties estetinės ir terapinės kosmetologijos srityje. Jei klientas sutinka su manimi nuosekliai eiti bendro tikslo link, mes jį pasieksime kartu".

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Masažas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Sigita

Išmanantis darbą7
Profesionalus6
Živilė
Kosmetologė, Chiromasažo IQ meistrė
5.0
5 atsiliepimai

Apie

Živilė tikra savo profesijos virtuozė. Jos krepšelyje ne tik aukštasis išsilavinimas kosmetologijos, veido ir kūno masažų programose, bet gausybė specializuotų mokymų bei seminarų (per 5 metus - net virš 30!) (taip, Živilė tikrai su kaupu išpildo gyvenimo moto "Niekada nesustok tobulėti"). Živilei svarbu ne tik kokybiškas bei efektyvus veido procedūrų atlikimas, tikslus odos būklės bei ligų nustatymas ir gydymas, bet ir gilinimasis į žmogaus organizme vykstančius procesus, psichologinę būseną, kurie, be abejonės, lemia ne tik odos išvaizdą, bet ir sveikatą. "Esu įsitikinusi, kad kiekvienas žmogus yra savitas ir nuostabus, todėl man artimas individualizuotas bei holistinis požiūris į klientą. Esu be galo laiminga atradusi savo tikrąjį pašaukimą ir mėgaujuosi kiekviena darbo minute bei klientais. Mano didžiausias tikslas – padėti žmonėms, todėl į kiekvieną situaciją žiūriu su meile bei rūpesčiu. Kosmetologijos kabinete atliekama ne tik procedūra, jos metu vyksta energetiniai mainai bei kuriamas ryšys, tad visada stengiuosi įpinti SPA elementų, kad žmogus pasiektų ne tik estetinį grožį, bet ir dvasinę ramybę" - sako Živilė.

Paslaugos

Veidas
Masažas

Patogumai

Internetas
Nemokamas WiFi
Lokacija
Mokama parkavimo aikštelė
Kalbos
Rusų
Lietuvių
Anglų

Apie saloną

Sveiko senėjimo centras
02102 A. Strazdelio g. 3, Vilnius

SSC | Holistinis centras


SSC filosofija - pakankamai naujas dalykas žmonėms. Mūsų komandos misija yra nešti žinią, jog senėjimo procesas (kuris yra neišvengiamas) gali būti gražesnis, malonesnis, sveikesnis.
Mes kartu esame tam, kad padėtume vienas kitam,kaip specialistams, išspręsti savo klientui rūpimą problemą.


Mes matome plačiau savo srities ir palydėsime jus ten, kur reikalinga Jums.
Taip pat mes kartu tam, kad Jūs galėtumėte naudotis visapusišku paslaugų paketu ir taip gerintumėte savo gyvenimo kokybę esamuoju laiku, bei padėtumėte pagrindus ateičiai!

PirmPirmadienis
10:0019:30
AntAntradienis
10:0019:30
TrečTrečiadienis
10:0019:30
KetvKetvirtadienis
10:0019:30
PenktPenktadienis
10:0019:30
ŠeštŠeštadienis
10:0018:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai apie Sveiko senėjimo centras

Sveiko senėjimo centras yra atidarytas pirmadienis - penktadienis nuo 10:00 iki 19:30 ir šeštadienis nuo 10:00 iki 18:00. Jis yra uždarytas sekmadienis.
Taip, tu visada gali atšaukti užsakymą. Perskaityk užsakymui taikomas sąlygas, kad sužinotum, ar tavo vizito mokėjimas gali būti grąžintas, ar ne. Užsakymo atšaukimo sąlygas rasi užsakymo patvirtinimo el. laiške arba savo paskyroje Treatwell programėlėje.
Populiariausios paslaugos Sveiko senėjimo centras yra šios:
Populiariausio paslaugos, , vidutinė kaina yra 58,32 €.
Už Sveiko senėjimo centras galite sumokėti tiek vietoje, tiek iš anksto prekyvietėje.

Grožio salonai netoliese