A. Strazdelio g. 3, Vilnius, 02102
Atidaryta šiandien : 10:00 - 19:30

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Veidas
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
25 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Puiki vieta tiems, kas nori jaukios atmosferos su jaukiais žmonėmis, švelnesnių ir kokybiškų masažų.
Draugės pasakojo, kaip joms patinka centras, kokie nuostabūs žonės dirba, kaip jos išeina pailsėjusios po kiekvienos procedūros, kaip jų kūnai dainuoja nuo procedūrų. Išmėginau ir aš. Tikra tiesa - puiki vieta palepinti save, pasidžiaugti, kaip maloniai rūpinamasi mano kūnu ir kaip greitai modifikuoja procedūrą pagal mano poreikį. Ačiū. Tikrai nuostabi patirtis ir viliuosi dar daug tokių patirčių bus ateityje :)
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Sigita
Kosmetologė, veido chiromasažo IQ meistrė

Apie

Sigita yra ilgametę patirtį turinti kosmetologė, veido chiromasažo IQ meistrė. Ji - ne tik savo srities profesionalė, tačiau labai daug besidominti ir stipri mikro ir makro mitybos srityje. Mitybos klausimai jai yra neatsiejama dalis siekiant gražios ir jaunatviškos odos. "Į žmogų žiūriu kaip į harmoningą organizmą, esybę. Konsultuoju ne tik kokį kremą namuose naudoti, bet kaip spręsti savo odos problemas iš esmės. Man svarbu pateisinti kliento lūkestį, kiek jis įgyvendinamas aptariame kartu. Turiu daug praktinės patirties estetinės ir terapinės kosmetologijos srityje. Jei klientas sutinka su manimi nuosekliai eiti bendro tikslo link, mes jį pasieksime kartu".

Paslaugos

Kūnas
Veidas

Darbų galerija

Saulius
Masažuotojas

Apie

Saulius - masažo meistras, kuriam masažas yra duotybė. Tai žmogus - kantrybės įsikūnijimas. Su pagarba žmogui ir dėmesingumu judesiui kūno terapijoje pasiekia labai gerų rezultatų. Saulius pats labai mėgsta masažą, todėl atlieka jį labai dėmesingai ir empatiškai. Jam svarbu klientui sukurti komfortą ir po procedūros išlydėti lengvu kūnu, šviesiomis mintimis ir atsipalaidavusiu protu. Kiekvienas klientas tai įvertina ir nori grįžti.

Paslaugos

Kūnas
Masažas

Darbų galerija

Margarita
Veido ir kūno masažo meistrė

Apie

Dalyvaujant įvairių masažo mokyklų mokymuose, likimas ją atvedė į Elenos Zemskovos masažo mokyklą, pagal kurios filosofiją dirbame mūsų centre. Šios mokyklos dėka Margarita patyrė daug transformacijų savo viduje, suvokė, jog masažo metu liečiame ne tik žmogaus kūną, bet ir sielą. Čia ji galutinai įsimylėjo masažą ir žmogų. Be to, Margarita yra didelė sporto, sveikos mitybos ir visapusiško sveikatinimosi entuziastė. "Tikiu, kad savo viduje turime viską, ko reikia, kad būti laimingiems, bet ne visada turime laiko pasimatymui su savimi. Masažas gali sustabdyti akimirką, ištrinti ribas ir laiko žymes. Jis išskleidžia sparnus, kuriuos dažnai pamirštame turintys. Linkiu kiekvienam būti harmonijoje su savimi ir reikalui esant turėti tą tarpininką, kuris galės padėti nukeliauti į pasimatymą su savimi".

Paslaugos

Kūnas
Veidas

Darbų galerija

Patogumai

Internetas
Nemokamas WiFi
Lokacija
Mokama parkavimo aikštelė
Kalbos
Rusų
Lietuvių
Anglų

Apie saloną

Sveiko senėjimo centras
02102 A. Strazdelio g. 3, Vilnius

SSC | Holistinis centras


SSC filosofija - pakankamai naujas dalykas žmonėms. Mūsų komandos misija yra nešti žinią, jog senėjimo procesas (kuris yra neišvengiamas) gali būti gražesnis, malonesnis, sveikesnis.
Mes kartu esame tam, kad padėtume vienas kitam,kaip specialistams, išspręsti savo klientui rūpimą problemą.


Mes matome plačiau savo srities ir palydėsime jus ten, kur reikalinga Jums.
Taip pat mes kartu tam, kad Jūs galėtumėte naudotis visapusišku paslaugų paketu ir taip gerintumėte savo gyvenimo kokybę esamuoju laiku, bei padėtumėte pagrindus ateičiai!

PirmPirmadienis
10:0019:30
AntAntradienis
10:0019:30
TrečTrečiadienis
10:0019:30
KetvKetvirtadienis
10:0019:30
PenktPenktadienis
10:0019:30
ŠeštŠeštadienis
10:0016:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Grožio salonai netoliese