Paslaugą atliko Vilma•Veido procedūra su deguonimi
Olga•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas buvo labai super.Svarbiausiai visi malonus ir labai švaru.Kas sieja pačią Skaistę tai labai maloni,profesionali ir tiesiog super žmogus.Ateini pas ją ir jautiesi kaip atėjusi ten kur tau ir reikėjo.Tikrai dar sugrįšiu pas ją. :)
Paslaugą atliko Skaistė•Plaukų šalinimas lazeriu
Diana•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Aukščiausio lygio klinika ir profesionalus personalas. Rekomenduoju visiems ir visoms.