Labai jauki atmosfera, naujausios technologijos ir aukštos kvalifikacijos specialistai.
Paslaugą atliko Vilma•Plaukų šalinimas lazeriu
Eugenija•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nors šis salonas nėra man patogioje vietoje, tačiau verta į jį vykti ir iš toliau. Procedūra visiškai neskausminga ir atliekama puikiai. Labai rekomenduoju!!
Paslaugą atliko Vilma•Plaukų šalinimas lazeriu
Laura•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
REKOMENDUOJU NUOSTABIA VILMA
Paslaugą atliko Vilma•Plaukų šalinimas lazeriu
Dalia•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tiesiog puiku
Paslaugą atliko Vilma•Veido procedūra su deguonimi
Olga•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai patiko.Vilma nuostabi.
Paslaugą atliko Vilma•Veido procedūra su deguonimi