Viskas puikiai! Skaistė yra dėmesinga ir išmananti savo darbą.
Paslaugą atliko Skaistė•Veido procedūros
Kristina•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai graži klinika, malonus kolektyvas, puikiai atlikta veido valymo procedūra. Sėkmės savininkams ir kolektyvui
Paslaugą atliko Vilma•Veido valymas ultragarsu
Agnė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki klinika
Paslaugą atliko Vilma•Plaukų šalinimas lazeriu
Živilė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Super
Paslaugą atliko Vilma•Veido procedūra su deguonimi
Olga•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visai neskauda! Sunku buvo patikėti,kai pasakojo draugė,bet ištiesų visai neskauda. Vilma užrakina duris,suteikia saugumo jausmą,atidi,atsako į visus,kad ir keistus klausimus Drąsinu visas,kas dar abejoja.