Labai rekomenduoju norinčioms natūralių nagų. Po tokio manikiūro nagai švelniai blizga lyg nulakuoti!
Paslaugą atliko Ina•Japoniškas manikiūras
Rasa•prieš 19 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Tobulai atliktas manikiūras! Jauki, profesionali atmosfera. Meistrė profesionali, dėmesinga, draugiška, atsakinga ir labai kruopšti. Kaune nėra lygių. Būtinai sugrįšiu.
Paslaugą atliko Ina•Manikiūras
Julija•prieš 19 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė! Labai jauki, profesionali ir tvarkinga aplinka. Idealiai atliktas pedikiūras, kuris tokiose rankose tapo ir itin maloni savęs palepinimo procedūra.
Paslaugą atliko Ina•Pedikiūras
Julija•prieš 19 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Ina - puiki meistrė, nagai sutvarkyti gerai, rekomenduoju.