Viskas labai gerai.Rekomendacijos pačios didžiausios
Paslaugą atliko Ina•Manikiūras
Ramutė•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai kaip visada😊
Paslaugą atliko Ina•Manikiūras
Alvyda•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū 😘
Paslaugą atliko Ina•
Japoniškas manikiūrasRodyti viską...
Iveta•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė labai atsakinga, stropi ir rūpestinga, labai džiaugiuosi atliktu manikiūru – nagai atrodo tvarkingai, sveikai, labai gražiai natūraliai blizga!