Vyrų kirpyklos netoliese

SYNTH_ Men's Grooming

5,0
538 atsiliepimai
3-13 A. Goštauto gatvė, Vilnius, Lithuania, 01106
Atidaryta Šiandien: 10:00 - 20:00

Paslaugos atitinkančios tavo paiešką

Neradai ko ieškojai?

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

5,0
538 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
👌👌👌
viskas gerai
👌🏼 Manau, kad rasti tinkamą ir tave suprantantį kirpėją nėra lengva, todėl kai tokį randi, nenori nieko keisti
Gerai kerpa, pigi kaina
Viskas puikiai
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Apie

Meistras barberis ir vyrų kirpėjas su daugiau nei 6 metų patirtį mokantis ir dirbant. 2 metus moko kitus. Tomas yra SYNTH_ Men's Grooming ir SYNTH_ Men's Grooming Academy bendraįkūrėjas. Jis atvėrė ši TAŠKĄ, vadovaudamasis savo didžiausiu perfekcionizmo jausmu, kad visada tobulintų savo aplinką, įgūdžius ir skirti jums savo dėmesį kuo atkakliau.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Apie

Kai augau, visada žinojau, kad būsiu kirpėjas, mano mama kirpėja, mano tėtis kirpėjas, mano senelis taipogi, visas žinias jie man perdave nuo mažens ir augino tapti kirpėju. Iš tikrųjų, tai netiesa, neturiu aukštojo, išbandžiau įvairius darbus, išdrįsus pabandyti barberio mokymus, man iš karto patiko rankų darbas, pirmasis darbas - kuris patinka, todėl visas pastangas dedu į darbą, tobulėjimą. Ateik ir sugalvosim, kaip apsikirpti 🙂

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Matas

Profesionalus9
Talentingas6
Įgudęs6
Išmanantis darbą5

Apie

Brberis ir vyrų kirpėjas jau metus. Gaudvydas savo kelią SYNTH_ pradėjo atliekant praktiką. Studijavo bendro profilio kirpimų meną atsinešė įvairiapusių žinių bei supratimo apie savo darbą, veiklą bei jus. Motyvuojančio kruopštumo bei supratingumo žmogus, kuris auga ir augs, kaip meistras ir jūsų draugas .

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Gaudvydas

Išmanantis darbą6
Draugiškas5

Apie

Baigiau SYNTH_ Academy bazinio kurso mokymus pas Tomą, atkaliau ranką rajone ir grįžau į SYNTH_ tvarkyti jūsų stiliaus! O mano akys tiek pro fotiko linzes, tiek pro gyvenimo patirtį jūsų STILIŲ veizėja nuo pat jo atsiradimo pradžios iki pat pensijos! Pasirink mane ir išlaisvink savo stilių! Your's Archizz

Paslaugos

Plaukai

Apie

Esu Karolis, o kartais - Carlo, Gigi, Charles, you name it! Visada svajojau apie tikrą amatą, tokį kaip barberis, tik neturėdavau tam drąsos. Pradirbęs begalę skirtingų profesijų supratau, kad kada, jeigu ne dabar? Pabaigęs ne vienus barberio kursus ir atlikęs nemenką praktiką - esu daugiau nei pasiruošęs jus gražinti. Šiuo metu skaitausi Junior Barberis, bet jūsų dėka sparčiai kylu ir stengiuosi kaip tik galėdamas! Mano tikslas - ne tik kirpti plaukus, bet ir sukurti nepakartojamą patirtį, kuri atneša pasitikėjimą ir geras emocijas net už studijos ribų. SYNTH pasirinkau dėl gerai žinomo mokytojo - Tomo, bei dėl nepriekaištingos barbershop'o reputacijos. Ko gi lauki?:)

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Patogumai

Kalbos
Rusų
Anglų

Apie saloną

SYNTH_ Men's Grooming
3-13 A. Goštauto gatvė
Vilnius
01106 Lithuania

Patobulinkite savo įvaizdį SYNTH_ Men's Grooming salone, esančiame Vilniaus naujamiestyje, netoli "Skalvijos" kino centro. Barzdos kirpimas ir modeliavimas, vyrų kirpimas - tai tik kelios šio šaunaus barberio siūlomų paslaugų.

Artimiausias viešasis transportas:
SYNTH_ Men's Grooming galima pasiekti autobusais: 9, 25, 43, 52, 55, 56 bei troleibusais: 4, 10, 17 (Operos ir baleto teatras st.).

Komanda:
Meistrai - tai patyrę ir atidūs vyrų kirpėjai, kurie užtikrins kokybiškai atliktas paslaugas bei profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: jauki, švari, jaunatviška.
  • Specializacija: vyriškas kirpimas, barzdos kirpimas, kirpimas bei barzdos formavimas.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: kirpykloje naudojami tik profesionalių prekės ženklų, tokių kaip STMNT Grooming Goods, produktai.
  • Papildomi akcentai: salonas yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu.
  • Kalbos: lietuvių, rusų ir anglų.
PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0020:00
SekmSekmadienis
10:0020:00

Vyrų kirpyklos netoliese