The Beauty Room

5,0
586 atsiliepimai
Nemenčinės pl. 4E, Vilnius, 10101
Atidaryta rytoj : 09:00 - 16:00

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

5,0
586 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Draugiška atmosfera, meistre rūpinasi savo klientu. Darbas atliktas kruopščiai ir kokybiškai.
Olga profesonali, labai rekomenduoju
Viskas puikiai!
AČIŪ :) !
Tobulai kaip visuomet!
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Greta
5.0
8 atsiliepimai

Apie

Džiaugiuosi, kad pomėgis lydėjęs mane nuo paauglystės tapo mano mylima veikla, kurioje nuolatos tobuleju. Visada siekiu maksimalių rezultatų, todėl darbą stengiuosi atlikti taip, kad pateisinčiau klienčių lūkesčius. Manau, kad tvarkingos rankos, tai detalė pabrėžianti moteriškumą. Meistrė dirba su „Senses“, „Cuccio“, „Osix“, „Albi“, „Footlogix“, „Nila“ prekių ženklų produkcija.

Paslaugos

Nagai
Ramunė
5.0
38 atsiliepimai

Apie

Ramunė šioje srityje dirba jau beveik 30 metų ir šiam darbui bei grožio kūrimui vis dar jaučia didžiulę aistrą. Pasak jos, tikras malonumas tinkamai parinkus kirpimą ar spalvą pabrėžti kliento individualumą ir prisidėti prie jo išskirtinumo puoselėjimo. Linksmai ir mėgstančai bendrauti meistrei kliento šypsena bei sugrįžimas kitą kartą – pats geriausias atpildas ir paskatinimas tobulėti. Meistrė dirba su profesionaliomis „Olaplex“, „A.S.P Afinage“, „Wella“ plaukų priežiūros bei formavimo priemonėmis.

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Ramunė

Išmanantis darbą7
Profesionalus6
Gerda
5.0
37 atsiliepimai

Apie

Gerda – už tvarkingą ir sveiką manikiūrą. Meistrė nuolat kelia savo kvalifikaciją, testuoja naujus produktus, kurių rinkoje vis daugėja, tad savo klientėms gali pasiūlyti pažangiausias manikiūro bei pedikiūro technologijas. Jei klientės nagai nualinti nepertraukiamo ilgalaikio gelinio lakavimo ar nagų priauginimų, meistrė siūlo atstatomąją nagų procedūrą, o nagus lakuoti rekomenduoja hibridiniu nagų laku. Tai tik dar kartą įrodo, kad svarbiausias jos prioritetas darbe – grožio ir sveikatos harmonija. Meistrė dirba su „Senses“, „Progel“, “Gelish“, „Victoria Boro“, „Indigo“, „Emi“, “Peclavus“, „Gehwol“, „IBX“, „Dadi Oil“, „Footlogix“ prekių ženklų produkcija.

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Gerda

Aukštos kvalifikacijos13
Profesionalus8
Olga
5.0
87 atsiliepimai

Apie

„Eiti į darbą su šypsena ir malonumu man yra didelė laimė. Dalintis savo žiniomis, įgyvendinti idėjas, suteikti džiaugsmą klientui – mano didžiausi pasiekimai.“ Olga anglų kalbos filologiją iškeitė į kirpėjos įrankius ir šiandien dirba savo svajonių darbą. 2013 m., pagal tarptautinę „Pivot Point“ programą „Femina Bona“ mokykloje ji įgijo plataus profilio kirpėjos specialybę. Naujovės, įvairovė, stilius ir mada yra pagrindiniai Olgos darbo varikliai. Tad ir žinių jai niekada negana. Gilius plaukų kirpimo, dažymo ir priežiūros vandenis ji nuolat tyrinėja dalyvaudama įvairiuose mokymuose. Savo kvalifikaciją meistrė reguliariai kelia „Wella Sebastian“ seminaruose. „Sassoon“ akademijoje ji yra įgijusi London (1 level (2016 m.), 2 level (2018 m.)) bei Hair Expert (1 level (2017 m.), 2 level (2019 m.)) kvalifikacijas. Meistrė dirba su profesionaliomis „Wella“ ir „Olaplex“ plaukų priežiūros bei formavimo priemonėmis.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Olga

Aukštos kvalifikacijos16
Profesionalus16
Išmanantis darbą9
Išskirtinis5
Jolita
5.0
37 atsiliepimai

Apie

„Taip, man patinka darbuotis žirklėmis, bet savo darbą mėgstu ir dėl dar vienos priežasties… Bendravimas su klientais man – lyg balzamas širdžiai.“ Jolitos patirtis išties įspūdinga. Ji geba meistriškai suvaldyti bet kokius plaukus, tačiau geriausiai Jolitos meistriškumas atsiskleidžia vyriškuose ir trumpuose moteriškuose kirpimuose. Dar vienas meistrystės įrodymas – tobulai parinkti plaukų dažų atspalviai ir tobulas dengimas. Meistrė domisi ne tik naujausiomis plaukų stiliaus tendencijomis, bet ir psichologija. Ji aktyviai dalyvauja praktiniuose šios srities seminaruose Lietuvoje ir užsienyje, todėl bendrą kalbą randa ir su vaikais, ir su senjorais. Meistrė dirba su profesionaliomis „Wella“ ir „Brelil“ plaukų priežiūros bei formavimo priemonėmis.

Paslaugos

Plaukai

Apie saloną

The Beauty Room
10101 Nemenčinės pl. 4E, Vilnius

Laikas tampa vis didesne vertybe, o laikas sau – geidžiamiausia dovana. Būtent apie šią tendenciją ir galvojome atverdami „The Beauty Room“ duris. Mums svarbiausia – taupyti brangų savo klientų laiką, tad tą, kurį jie skiria grožio procedūroms, siekiame išnaudoti maksimaliai efektyviai.

Didžiuojamės profesionalių grožio meistrų komanda, galinčia pasiūlyti geidžiamiausias ir populiariausias grožio procedūras. Nepriekaištingi plaukų kirpimai, manikiūras ir pedikiūras, kasdienis ir proginis makiažas, veido odos terapija, depiliacija, kompleksinis paruošimas ypatingai progai ar fotosesijai – visas šias paslaugas suteiksime jaukiame „The Beauty Room“ salone, įsikūrusiame „Antakalnio terasose“.

Mes esame pasirengę atskleisti bei puoselėti jūsų grožį.

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0016:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Bionik
Cuccio
Footlogix
Gernetic
Indigo Nails
InLei
Jane Iredale
Olaplex
Skin Tech Pharma Group
Wella
Salono apdovanojimai
Top Rated 2022Top Rated 2021

Grožio salonai netoliese