Labai ačiū Valerijai už jos darbą. Jau seniai pas ją lankausi ir visada esu patenkinta rezultatu. O pats procesas atpalaiduoja ir suteikia jėgų! Paskutinį kartą išbandžiau japonišką manikiūrą ir negaliu juo atsidžiaugti! Taip man patinka mano nagai! Labai ačiū už komfortą ir malonumą :)
Paslaugą atliko Valerija Nezelska•
PedikiūrasRodyti viską...
Tiana•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
man viskas patiko
Paslaugą atliko Milana Kutsko•Pedikiūras
yulia•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Valerija- brow queen!
Paslaugą atliko Valerija Nezelska•Antakių korekcija siūlu
Monika•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū, manikiuras atliktas be priekaistu 👌☺️
Paslaugą atliko Milana Kutsko•Manikiūras
Elena•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionali meistrė, malonus aptarnavimas, jauki aplinka, darbas atliktas puikiai, malonus bendravimas, labai patiko rankų masažas pabaigoje. Nuostabiai👌🏼
Paslaugą atliko Valerija Nezelska•Ilgalaikis gelinis manikiuras