Labai faina meistrė Katia🥰 salonas taip pat, labai estetiškas, gražus. Pedikiūras 10/10 grooožio ir labai greitai dirba. Grįšiu❤️
Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Jorūnė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Darbas tvarkingas, švarus manikiuras ir kruopštus padengimas. Bet bendras rezultatas man nepatiko. Paslauga pluoksteles sustiptinimas, o išėjau su labai storais nagais. Panagių vaizdas po proceduros be komentarų. Gaila negalima pridėti nuotraukos