viskas patiko, mielai apsilankysiu vel jsbqndyti lakavima, buvo kruopstus paprastas manikiuras.
Paslaugą atliko Julia🇺🇦•Manikiūras
Mmm•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Sudėtinga rasti tokį specialistą, kuris švariai (kruopščiai ir atidžiai), be sužalojimų padarytų manikiūrą. Esu patenkinta atliktu darbu. Gelio lakas buvo nuimtas nepriekaištingai, odelės sutvarkytos iki galo, nagų forma padaryta gražiai ir be "atplaišėlių". Darbo metu dažnai teiravosi, ar neskauda. Rūpestis, atidumas, malonus bendravimas, greitai atliktas manikiūras.
Labai ačiū!
Paslaugą atliko Julia🇺🇦•Manikiūras
Otilija•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Truko kruopstumo, kaikurie zingsniai buvo praleisti, procedura atliko greitai.