Atėjau higieniniam pedikiūrui. Kaip suprantu, tai nagų karpymas ir pedų šveitimas. Turėjau moketi 35. Pėdų net nešveitė, išeinant pareiškė-mokėti 60! Nes 2 pirstų nagai beveik įaugę, iškirpo kampučius. 60 eu už tai! Daugiau pas ukrainiečius-niekada!
Pedikiūras
Jūrate•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Didelis dėkui, Galinai, už puikiai atlikta manikiūrą. Kadangi esu iš jautresnių klientų Galina buvo super atsargi. Tikrai grįšiu ir tikiuosi draugausim😊
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Naste•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puiko atmosfera ir gražus manikiūras!!
Ilgalaikis gelinis lakavimas
Eleonora•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Juliana nagu feja! Visada išeinu su idealiais nagais💅 Salonas labai fainas.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gabriele•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Galina labai profesionaliai atliko paslaugą. Labai kruopšti, atidi, maloni. Manikiūras ir lakavimas idealus.