Meistrė itin kruopščiai ir profesionaliai atliko makiažą bei įsiklausė į mano norus. Sulaukiau nemažai komplimentų, vienas jų, kad antakiai - bomba :D Taip pat, makiažas atlaikė visą pilną streso dieną. Kreipsiuosi dar ir rekomenduosiu kitiems :)
Paslaugą atliko Kornelija•Makiažas
Vaiva•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kornelija labai draugiška, maloni meistrė. Kiekviename žingsnyje teiraujasi, tariasi, perklausia, ar užtenka ryškumo. Rezultatas puikus - lengvas dieninis makiažas, kuris atlaikė visą dieną. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Kornelija•Makiažas
Indrė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Makiažą atliko meistrė Kornelija.
Tik geriausi atsiliepimai, meistrė išklausė ir išpildė visus mano norus.
Rekomenduoju!!!😊
Paslaugą atliko Kornelija•Makiažas
Samanta•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū už puikiai atlikta darbą! Kornelija ne tik labai kruopšti ir atitidi meistrė, bet ir labai malonus ir sąžiningas žmogus ☺️
Paslaugą atliko Kornelija•Makiažas
Edita•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gera meistrė Kornelija, atsižvelgė į mano norus, padarė natūralų ir bruožus paryškinantį makiažą. Labai rekomenduoju:)