Viskas puikiai, makiažas toks, kokio norėjau, bet realybėje dar geriau pavyko! Makiažas atlaikė visą dieną puikiai, o ir mano nesutramdomi antakiai atlaikė tobulai! Ačiū labai 🤍🤍🤍
Paslaugą atliko Kornelija•Makiažas
Nika•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
pačios geriausios rekomendacijos. Makiažas ur šukuosena atrodė tobulai, ilgai išsilaikė. Nuoširdus ačiū ir gražios Jums šventės ❤️
Paslaugą atliko Kornelija•Makiažas
Beata•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko meistrės atliktas darbas, makiažas buvo gaivus ir išsilaikė puikiai nors ir buvo karšta diena. Meistrė labai maloni, didžiausios rekomendacijos!
Paslaugą atliko Kornelija•Makiažas
Evelina•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas tiko ir patiko. Rekomenduoju. Ypač jei pageidaujate natūralaus įvaizdžio. Ačiū dar kartą meistrei.
Paslaugą atliko Kornelija•Makiažas
Germina•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Buvo labai malonu, ramu ir gera, o ir rezultatas labai džiugino - makiažas atrodė puikiai, išsilaikė visą vakarą. Kai bus proga tikrai grįšiu!