Solveiga puikiai atliko kirpimą. 😉 Parekomendavo kaip gražiau atrodyčiau pagal veido formą, akinius. Žiuri į bendrą vaizdą. Išėjau iš studijos stilingai apkirpta, o svarbiausiai jaučiausi nuostabiai su nauju įvaizdžiu. Bravo! 10/10
Paslaugą atliko Solveiga Plančiūnienė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Marija•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū, Solveiga. Grįšiu! ;)
Paslaugą atliko Solveiga Plančiūnienė•Vyriškas kirpimas
Nerijus•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko, kirpėja labai kruopšti, atidi, maloni. Rekomenduoju!
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Vakarė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Geriausias salonas Kaune 👌
Paslaugą atliko Eglė Kudrevičienė•Moterų plaukų šaknų dažymas
Vilma•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Miglė puikiai, kaip visada, labai smagu sugrįžti ir paplepėti!❤️