Paslaugą atliko Laura Bebrauskienė•Moterų plaukų šaknų dažymas
Aušra•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Gražus, stilingas salonas. Labai malonus ir šiltas visas personalas! O manikiūro meistrė Ingrida- tobula! 🫶 Pedikiūras visada atliktas nepriekaištingai, o ir pati labai šilta ir maloni! Ačiū! ☺️
Paslaugą atliko Ingrida Kačinskienė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Erika•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
puiku
Paslaugą atliko Laura Bebrauskienė•Moterų plaukų šaknų dažymas