Nuostabi aplinka, tokia ramybe bunant cia, gali atsipalaiduot ir atsiduot 100% i profesionalias rankas, cia su ramia sirdimi patikejau savo plaukus. Egle isklause ir isgirdo, spalva parinko idealia, tiesiog kaip ir isivaizdavau, rekomenduoju!
Paslaugą atliko Eglė Kudrevičienė•Balayage dažymas
Vilune•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū🌷
Paslaugą atliko Laura Bebrauskienė•Moterų visų plaukų dažymas
Lėja•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada likau patenkinta, kirpimas nuostabiai atliktas
Paslaugą atliko Oksana Binkevič•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Liepa•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai didelis ačiū Kristinai:) tobulai❤️❤️
Paslaugą atliko The Portrait•Balayage dažymas
Inesa•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai, ačiū ! Labai patenkinta elegantišku manikiūru.
Paslaugą atliko Ieva Danilė•Ilgalaikis gelinis manikiuras