Registravau vizitą savo vyrui pas Oksaną ir likome labai patenkinti! Kirpykla labai jauki, personalas draugiškas ir malonus. Vyras grįžo labai patenkintas nauja šukuosena – kirpimas atliktas kruopščiai ir profesionaliai.
Paslaugą atliko Oksana Binkevič•Vyriškas kirpimas
Deimante•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai maloni ir profesionali. Rezultatas pranoko lūkesčius 🙂
Paslaugą atliko Solveiga Plančiūnienė•Moterų plaukų šaknų dažymas
Danutė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai profesionalu rezultatai pranoko visus lūkesčius
Paslaugą atliko Laura Bebrauskienė•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Joana•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Išėjusi iš kirpyklos jaučiausi labai nusivylusi, net verkti norėjosi. Nors pats salonas ir aplinka paliko gerą įspūdį, tačiau vizitas pas kirpėją Solveigą (lankiausi pirmą kartą) stipriai nuvylė. Labai aiškiai apibūdinau ir net parodžiau, kokio rezultato tikiuosi, tačiau gavau visiškai priešingą – vietoj subtilaus, gražiai pašviesinto „babylight“ sruogavimo plaukai buvo nudažyti storomis, nelygiomis sruogomis ir šaltu, pilkšvu, tamsoku tonu, kuris mane pasendino ir visiškai netiko prie veido.
Paslaugą atliko Solveiga Plančiūnienė•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Otilija•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ieva labai draugiška šilta maloniai bendraujanti,puikiai išmananti savo darba.Kruopšćiai ir greitai atlieka savo darba. Rekomenduoju! Super meistrė😍
Paslaugą atliko Ieva Danilė•Antakių korekcija siūlu