Pirmą kartą lankiausi pas kirpėją Oksaną - tikra profesionalė ir labai malonus žmogus! Žodžiu, džiaugiuosi labai spontanišku apsilankymu, kurio rezultatai labai džiugina!
Paslaugą atliko Oksana Binkevič•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Vaida•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai jauki ir estetiška aplinka. Labai patiko apkirpimas.
Paslaugą atliko Laura Bebrauskienė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Evelina•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
meistrė manikiurą atliko labai gerai
Paslaugą atliko Ieva Danilė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Jolanta•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Oksana, kaip visada nuostabi - 120/100 balų! ♥️
Paslaugą atliko Oksana Binkevič•Moterų visų plaukų dažymas
Vaida•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Sumokėtų pinigų ir atliktos paslaugų kokybės santykis nėra adekvatus.
Paslaugą atliko Laura Bebrauskienė•Kirpimas ir plaukų priežiūra