Kaip patiko? Patiko labai: puikiai ir profesionaliai atliktas kirpimas, ačiū Solveiga; patiko salono aplinka ir švara; patiko kolektyvas. Žodžiu, viskas patiko!
Paslaugą atliko Solveiga Plančiūnienė•Vyriškas kirpimas
Nerijus•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai iki smulkmenų! Pačios geriausios rekomendacijos! 🌷
Paslaugą atliko The Portrait•Moterų plaukų šaknų dažymas
Aiste•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė, tvarkinga ir graži grožio studija.
Paslaugą atliko Ieva Danilė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Jolanta•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabi, šilta meistrė, tobulas galutinis rezultatas 🥰
Paslaugą atliko Oksana Binkevič•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Diana•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
kaip visada, viskas labai gerai, meistre nuostabi
Paslaugą atliko Jolita Čepienė•Moterų plaukų šaknų dažymas