Esu pati nagų priauginimo meistrė,bet dėl skubaus atvejo(sugedo freza) teko kreiptis pas šią meistrę nagų nuėmimui. Nors ji labai maloni,deja, pati procedūra buvo itin neprofesionali. Naudojamos dildės buvo ITIN senos,aiškiai daug naudotos-tai kėlė rimtų abejonių dėl higienos.Taip pat pastebėjau,kad meistrė nėra susipažinusi su dildžių paskirtimis,darė technines klaidas ir priauginimo iki galo nenuėmė dėl “nagų saugumo”. Iš profesionalės pusės liūdna matyti kaip taip dirbama su nagais..