Deja, bet teko nusivilti paslauga - meistrė nėra kruopšti, pedikiūras stokojo kokybės palei odeles nedalakuota. Bet užvis didžiausia įtampa dėl nešvaros salone ir įrankių - dildžių, kurie tikria nekeisti ilgai. Tai nors meistė šauni moteris, deja darbas buvo labai vidutiniškas. Norėčiau palinkėti investuoti į įrankius ir švarą salone.
Paslaugą atliko Alma•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Vartotoja•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko manikiūras – kruopščiai, gražiai ir profesionaliai atlikta. Likau labai patenkinta, tikrai sugrįšiu dar kartą!
Paslaugą atliko Alma•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Lauryna•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė labai maloni, patioo atliktas manikiūras:)
Paslaugą atliko Alma•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Greta•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Turiu daugiametę reguliaraus pedikiūro patirtį, nes pėdos probleminės. Todėl galiu teigti - Alma labai gera meistrė, išmananti savo darbą, jos profesionalumo dėka baigia užgyti pėdų įtrūkimai, o to nepavyko pasiekti daug metų. Pačios didžiausios rekomendacijos! Ir kaina, žinoma, labai tenkina.
Paslaugą atliko Alma•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Anželika•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Greitai ir kokibyškai stliktas ilgalaikis gelinis lakavimas
Paslaugą atliko Alma•Ilgalaikis gelinis manikiuras