Tomo masažai - Sky flat

5,0
23 atsiliepimai
Konstitucijos pr. 9-16 , Vilnius, 09308
Atidaryta Rytoj: 10:00 - 18:00

Paslaugos atitinkančios tavo paiešką

Neradai ko ieškojai?

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

5,0
23 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Tikrai ismano savo darba, ne tik ismasazuoja, pasako problemas, bet taip pat pataria kokius pratimus daryti:sustiprinant nugara, peciu juosta. Dekui!
Gavau itin profesionalų, kokybišką masažą, kurį atlieka itin talentingas specialistas, žinantis bei suvokiantis savo darbą. Rankomis jaučiantis mano kūno problemas. Absoliučiai atsidavęs darbui, turimos problemos, nesklandumo sprendimui ir pašalinimui. Niekuomet nepaleis nuo gulto kol savo rankomis ir įgyta patirtimi neišspręs problemos su kuria ant to gulto prigulei. Tiesiog fantastiškai tobulos rankos, pastatančios visus ant kojų, kad ir kas bebūtų nutikę iki patenkant pas p. Tomą.
Tomas tikras savo srities specialistas, aukštos kokybės masažai, lankysiuosi dar ne kartą!
Turėjau nuolatinius nugaros skausmus, varginusius apie 10 metų. Buvau kone visai praradęs viltį. Tada, rekomendavus draugams, pradėjau lankytis pas Toma. Po reguliarių tempimo, masažo procedūrų taipogi nuolatinių pratimų, darytų namuose pagal sudarytą gydymo programą, skausmas ėmė mažėti, pakol beveik neliko. Ir svarbiausia – jokių vaistų. Tomas puikiai išmano savo darbą. Ačiū jam!
Profesionali diagnostika, atidumas, sudėlioti svarbiausi akcentai ir paskirti pratimai. Masažas sunkokas, bet rezultatas jauciamas iškart, palengvejimas garantuotas.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Apie

2020 - Profesinio mokymo centras masažuotojo kvalifikacija. 2021 - Myofascial Sport massage A - level. 2021 - Basic theoretical course to work with device for home physiotherapy. 2022 - Myofascial Sport massage A-B - level (back, neck, shoulders, legs). 2022 - Stecco fascijų manipuliacijos metodas I lygis (I - dalis) 2022 - Facial manimuplation Stecco level 1 (II dalis) 2023 - certificate of education manual trigger point course.

Paslaugos

Masažas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Tomas

Išmanantis darbą5
Profesionalus5

Apie saloną

Tomo masažai - Sky flat
Konstitucijos pr. 9-16
09308 Vilnius

Palepinkite save Sky flat grožio salone pas Tomą, kuris yra įsikūręs Vilniuje. Gydomasis masažas, giliųjų audinių masažas bei sportinis masažas - tai tik kelios šio puikaus salono siūlomų paslaugų.

Artimiausias viešasis transportas:

Saloną yra lengva pasiekti autobusais: 3G, 4G, 30, 43, 46, 52, 56, 63, 88,89 bei troleibusais: 9, 19 (Europos aikštė st.).

Komanda:

Meistras yra patyręs ir kruopštus savo darbo specialistas, kuris užtikrins kokybiškai atliktas paslaugas bei profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: rami ir profesionali.
  • Specializacija: masažai.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone naudojami tik profesionalūs prekių ženklai ir produktai.
  • Papildomi akcentai: salonas yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu.
PirmPirmadienis
10:0018:00
AntAntradienis
10:0018:00
TrečTrečiadienis
10:0018:00
KetvKetvirtadienis
10:0018:00
PenktPenktadienis
10:0018:00
ŠeštŠeštadienis
10:0018:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Masažo salonai netoliese