Už apgamo konsultacija paskaičiavo 70 eurų,nors jų puslapį kainininke nuroyta kaina 40 eu.
Paslaugą atliko Vesta Kučinskienė•Veido priežiūros konsultacijos
Dalia•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai gera klinika lankausi ten antra karta ir neturiu jokiu nusiskundimu😇 Administratorė Tatjana labai maloni moteris, visada patars 😊 Rekomenduoju apsilankyti🌞
Veido procedūros vyrams
Lina•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Sandra kiekviena karta lepina naujom procedurom 🥰 kiekvienas jos rankų prisilietimas tai meilės banga mano odai ❤️
Paslaugą atliko Sandra•Veido procedūros
Anžela•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Vestai Kučinskienei už rūpestingumą ir profesionalumą. Vizito metu gydytoja atliko nuodugnų tyrimą visų apgamų ir darinukų. Gavau išsamų paaiškinimą apie kiekvieną apgamą ar darinuką, bei konkrečias rekomendacijas dėl stebėjimo. Apsilankymas pranoko lūkesčius, rekomenduoju! Ačiū!
Pridursiu, kad labai didelis pliusas, kad Estetikos klinikoj nesijauti kaip ligoninėj, labai puiki atmosfera, todėl jautiesi daug ramiau ir norisi sugrįžti :)
Paslaugą atliko Vesta Kučinskienė•Veido priežiūros konsultacijos
Renata•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Gerą aurą ,nuostabus specialistai ,švara ,
Demesis kiekvienam
Nesinori išeiti
AČIŪ JUMS LAAAABAI
IKI KITŲ KARTŲ 🥰🫠😘