Labai patiko procedūra, labai paslaugi ir maloni terapeute Sandra ☺️, patarė tolimesnes procedūras, kurias galima atlikti toje klinikoje kurias būtinai kartosiu. Maloni aplinka, kuri gerai nuteikia 🤗 ačiū merginos iki kitų kartų!
Paslaugą atliko Sandra•Veido procedūros
Elena•prieš 28 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai padėjo susitvarkyti su odos problemomis. Super!