Patogi klinikos lokacija, jauki aplinka. Meistrė darbą atliko kruopščiai.
Manikiūras
Monika•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Jauki vieta su puikiu personalu - žmonės malonūs, rūpestingi, apgaubia dėmesiu ir rūpesčiu - nuo administratorės iki meistrės. Bene geriausia kada nors turėta pedikiūro patirtis!
Rūgštinis pedikiūras
Amelija•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Klinika į kurią norisi sugrįžti😊
Veido procedūros vyrams
Angele•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus masažas, gera specialistė, gera savijauta po procedūros
Limfodrenažinis masažas
Gerda•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Salonas puikus, o Julija - labai gera specialistė, verta apsilankyti.