Labai džiaugiuosi, kad Trakuose atsidarė šis estetikos centras-klinika. Labai jauki, šiuolaikiška, šilta aplinka. Labai malonūs, puikiai išmanantys savo darbą darbuotojai. Julia ne tik kad atliko labai gerai masažą, bet ir labai gerą energetiką skleidžia.
Rekomenduoju visu 100%.
Atpalaiduojantis masažas
Renata•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionalios paslaugos, malonus bendravimas. Svari ir jauki aplinka. Rekomenduoju!
Antakių korekcija siūlu
Irma•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Jauki aplinka, svetingas ir mandagus personalas.
Manikiūras
Irena•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai patiko 😍šaunu, kad Trakuose atsirado toks centras😍🌸 Super ! ❤️🌸