ačiū Sandrai🤩labai profesionaliai įvertino nagų būklę ir labai puikiai nulakavo nagus.patiko, rekomenduoju, jūs tikro profesionalo rankose.
Paslaugą atliko Sandra•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Kristina•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai kruopščiai viskas atlikta, ačiū labai 🙂
Paslaugą atliko Sandra•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gintarė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
labai maloni manikiūristė Sandra. Buvau pirmą kartą, nes mano meistrė atostogauja, bet grįšiu, kai tik prireiks. Labai maloniai bendravo, neprailgo laikas, o manikiūras atliktas itin kruopščiai ir gražiai:) ačiū! Rekomenduoju kam patogu centre 💯💯
Paslaugą atliko Sandra•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Laura•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki meistrė, kruopčiai ir labai gražiai atliktas darbas. Ačiū 🥰
Paslaugą atliko Sandra•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Karolina•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
ačiū :)
Paslaugą atliko Sandra•Ilgalaikis gelinis manikiuras