Paslaugą atliko Sandra•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ugnė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pedikiūras buvo atliktas kruopščiai, dėl kojų nagų smulkumo buvo lakuojami ir su mažesniu teptuku, lakavimas atliktas puikiai! Bendravimas buvo malonus ir draugiškas.
Paslaugą atliko Sandra•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Greta•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni ir savo darbą išmananti manikiūro meistrė Sandra.
Paslaugą atliko Sandra•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Džiuljeta•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Normaliai, neįspudingai
Paslaugą atliko Sandra•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Eva•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas liuks. Lankiausi čia jau antrą kartą, dariausi pedikiūrą, sutvarkė pėdas nepriekaištingai, nulakavo nagus labai gražiai.
Paslaugą atliko Sandra•Ilgalaikis gelinis pedikiuras