Rekomenduoju visoms, kurios ieško kokybės ir profesionalumo💛
Paslaugą atliko Adrija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Marija•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai džiaugiuosi rezultatu! Nagai atrodo nepriekaištingai. Darbas atliktas profesionaliai, laikosi puikiai. Tikrai sugrįšiu dar kartą! 💅
Paslaugą atliko Adrija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Greta•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Adrija nuostabi meistrė, pas ją vienintelę Kaune mano nagai pasidarė sveiki ir stiprūs, nebelūžinėja. Manikiūras sveikas išsilaikytų ir mėnesį ir daugiau jei nekreipti dėmesio į nuaugimą:)! Ir super kruopšti, įgyvendina visas nagų dizaino įdėjų vizijas. Ačiū labai!
Paslaugą atliko Adrija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Brigita•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada tobulai atliktas manikiūras. Pati geriausia meistrė visom prasmėm. Beje, salone labai skani kava!🤍☕️
Paslaugą atliko Adrija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Agne•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliktas pedikiuras. Draugiska meistre! :)
Paslaugą atliko Adrija•Ilgalaikis gelinis pedikiuras