TutiSo grožio studija

5,0
1395 atsiliepimai
Karaliaučiaus g. 9A-2, Vilnius, 06281
Atidaryta Šiandien: 09:00 - 20:00

Populiarios paslaugos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Nagai
Depiliacija
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
1395 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Puiki meistrė, įsiklauso į klientą, išpildė visus lūkesčius. Rekomenduoju! 🌸
Labai gražiai ir kruopščiai atlikta paslauga! ačiū!😊
Viskas buvo puiku, buvau antrą kartą. Norai išpildyti puikiai
Puiki meistrė! Tiek dažymams tiek kirpimams pasitikiu 101% ir atsiduodu į jos rankas!
puikiai
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Apie

Labas! Esu manikiūro/pedikiūro meistrė Deimantė. Grožio srityje darbuojuos jau penkti metai😍 Tad tikrai žinau ko reikia kiekvienai!

Paslaugos

Nagai

Apie

Antakiai, mano meditacija, mano aistra. Visada save laikiau matematike ir tiksliuke, bet, kad atrasiu savo širdies džiugesį tvarkydama antakius, darydama makiažus, niekada nebūčiau pagalvojusi. Pabėgusi nuo auditų ir projektų valdymo jau 9 metai sukuosi grožio srityje. Nuolat tobulėju ir dalinuosi savo žiniomis per paskaitas ir konferencijas. 2021 m. Lietuvos geriausia antakių meistrų trenerė - 3 vieta. 2019 m. tapau Lietuvos antakių čempione. 2017 m. Tarptautiniame antakių konkurse užėmiau 4 vietą. Nenustebkit, visada Jus išklausinėsiu, kokie "tobuliausi" antakiai Jums ir bendromis pastangomis būtinai rasim tinkamiausią spalvos ir formos variantą.

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Indrė

Profesionalus15
Kruopštus6
Išmanantis darbą5
Dėmesingas detalėms5

Apie

Geri batai, nauja rankinė ir stilinga šukuosena – trys dalykai, kurie kiekvienai moteriai suteikia pasitikėjimo, įkvepia veiklai ir daro laiminga. Plaukai – tai mūsų vidaus atspindys. Žinutė apie mus, kurią norime perduoti aplinkiniams. Jaustis drąsiai ir atsakingai mane skatina plaukų priežiūros priemonės “Davines”, kurias naudoju savo darbe. Kai sutampa požiūriai meistro ir medžiagų gamintojo į grožį, estetiką, atsakingą gamtos tausojimą, kokybės lygį, tuomet ir rezultatas džiugina. trylikos metų kirpėjos darbo patirtis Lietuvoje ir Ispanijoje suteikia man kūrybinę laisvę išeiti už įprastų standartų rėmų. Išryškinu ir sustiprinu kiekvieno jūsų asmeninį savitumą – tai, kuo esate unikalūs. Tobulėti mane įpareigoja kiekvienas žmogus, patikėjęs mano intuicija ir stiliaus pajautimu. Mane dažnai sutiksite profesiniuose mokymuose ir parodose. Įgytomis žiniomis ir naujienomis atvirai dalinuosi su jumis. Pirmą kartą kirpėjo žirkles išbandžiau dar vaikystėje, kai nusikirpau sau kirpčiukus. Turiu prisipažinti, kad ne pats geriausias variantas buvo. Dažnai atsitiktinai užklydęs lankytojas tampa nuolatiniu mano klientu. Tai ir yra jūsų bei mano sėkmė! Nuoširdžiai, Jūsų plaukų stilistė Karolina

Paslaugos

Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Karolina

Išmanantis darbą16
Profesionalus16
Aukštos kvalifikacijos14
Talentingas10

Apie

Esu Jolita, - plaukų meistrė. 2018 metais Velso sostinėje Cardiffe, Jungtinėje Karalystėje įgyjau kirpėjos- koloristės specialybę. Manau, kad mylėti savo pasirinktą veiklą yra labai svarbu, nes tuomet yra daug lengviau pasiekti geriausių rezultatų. Esu pasiruošusi jums padėti išlaikyti plaukų grožį, suteiksiu žinių juos auginant ir puoselėjant. Turbūt sutiksite su manimi, jog plaukai yra didžiulis kiekvienos moters turtas. I am fluent in the English language, so I would like to welcome an english speaking client's also. Thank's

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Apie

Esu Irmantė. Jau vaikystėje pamilau plaukus, nors gyvenimas vedė kitu keliu tačiau supratau, kad darbas su plaukais yra tai ko trokštu ir jaučiuosi geriausiai. Visa širdimi ir energija pasineriu į plaukų pasaulį.

Paslaugos

Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Irmantė

Profesionalus9
Rūpestingas9
Dėmesingas detalėms8
Išmanantis darbą6

Apie

Esu sertifikuota manikiūro - pedikiūro meistrė. Šia veikla užsiimu 10 metų. Nuolat gilinu žinias ir stengiuosi tobulėti. Mano tikslas - sveiki, tvarkingi, gražūs nagai.

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Apie

Esu Joana. Žengiau žingsnį ten, kur traukė širdis. Baigusi kirpėjos mokslus pasirinkau vyriškų kirpimų stilistiką. Darau tai, kas man sekasi ir teikia malonumą ,su atsidavimu ir dėmesiu žmogui.

Paslaugos

Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Joana

Aukštos kvalifikacijos6

Apie

Esu kosmetologė su sveikatos priežiūros diplomu. Savo mylima veikla užsiimu nuo 2015m. Esu dėkinga gyvenimui, kad galiu dirbti tai kas man patinka. Labiausiai mane motyvuoja, matomas odos būklės gerėjimas po atliktų procedūrų. Mano atliekamos procedūros: •Kobido masažas. •Sveikos odos puoselėjimas. •Probleminės odos priežiūra. •Atpalaiduončios procedūros. •Patarimai odos priežiūros klausimais. •Individualus kosmetikos parinkimas.

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Apie saloną

TutiSo grožio studija
06281 Karaliaučiaus g. 9A-2, Vilnius

TutiSo grožio studija - tarsi antrieji namai. Namai, kuriuose dera naujos idėjos su jau išbandytomis patirtimis. Praturtinti atsakingu požiūriu į žmogų ir aplinką. Namai, kuriuose savo meistryste dalinasi skirtingų sričių, individualių patirčių, tačiau bendraminčių, nuolat tobulėjanti, profesionali grožio meistrų komanda. Namai, skirti jums – mūsų klientai. Čia mes padėsime atrasti jūsų stilių, išryškinti jūsų individualumą, atskleisti jūsų grožį. Jūsų sugrįžimas atgal išaugina mums sparnus!

Atsiskaitymas banko kortele nėra galimas.

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0020:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Davines
Didier LAB
Indigo Nails
Mary Cohr
Medik8
pH formula
Sesderma
Victoria Vynn
Salono apdovanojimai
Top Rated 2023Top Rated 2022

Grožio salonai netoliese