Unisex

4,9
1010 atsiliepimai
Maironio g. 25, Vilnius, 01125

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Depiliacija
Veidas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
1010 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Apsilankau ne pirmą ir ne paskutinį kartą, vieta, kur norisi grįžti 👌🏻 super
Rodyti salono atsakymą...
Buvo maloni atmosfera, puikiai mane apkirpo ir davė patarimų. Rekomenduoju!
Super!
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Paulius
5.0
92 atsiliepimai

Apie

Labas, Esu Paulius aka Visai Nieko Haircut Esu ilgalaikis muzikantas, buves karys, dabartinis LMTA studentas. Na o pirmieji plaukų kirpimai prasidėjo maždaug prieš penkerius metus. Kurį laika teko kirpti žmones atvirose erdvėse/ vakarėliuose, kur išmokau visiško susikaupimo ties kirpimu ir norų išpildymu. Su laiku atradau save naujai įsikūriusioje Unisex erdvėje kur galiu pasiūlyti ne tik kavos ir visus kirpimo patogumus, bet ir pasimegauti jaukia atmosfera bei gera muzika! Paskutiniu metu esu linkęs į eksperimentinį kirpimą, jeigu ieškai kaip atsinaujinti raštelk man ir tikrai rasim bendrą kalbą. Laukiu atvykstant! Peace

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Paulius

Dėmesingas detalėms5
Jurgita

Paslaugos

Plaukai
Edita
Vizažistė
5.0
69 atsiliepimai

Apie

Esu Edita, savo vizažo kelią pradėjau prieš kiek daugiau nei 3 metus. Nuo to laiko nenustoju tobulėti, lankausi tobulinimosi, bei vienos dienos mokymuose. Dažniausiai dirbu su saloniniais makiažais, tačiau dirbu ir su laidų filmavimais (Sveikatos medis - TV3; pokalbių laida su Evardu Žičkumi) bei fotosesijomis (tiek asmeninėmis tiek žurnalams). Klientų patogumui atlieku ir papildomas procedūras - antakių korekcija ir dažymas, šukuosenos, purškiamas įdegis.

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Eglė
5.0
61 atsiliepimai

Apie

Plataus profilio kirpėjo-stilisto profesija pradėjau visai neseniai. Kad suteikčiau klientams kuo kokybiškesnę paslaugą bei malonesnį laiką salone, stengiuosi kas dieną atrasti bei išmokti kažką naujo. Domiuosi naujausiomis tendencijomis ne tik stilistikoje, bet ir plaukų gydomosiomis procedūromis. Patinka jausmas,kai įsigilini į konkrečią situaciją ir randi jei puikų sprendimą.

Paslaugos

Plaukai
Karolina
5.0
268 atsiliepimai

Apie

Labas! Mano tikslas iš savo kėdės tave išleisti laimingą! Visada išklausysiu tavo norus bei lūkesčius, padėsiu apsispręsti ir žinoma patarsiu geriausią sprendimą ✨ Labai mėgstu kirpti ir dažyti plaukus😊 Visada mokausi ir semiuosi naujos informacijos. Šioje srityje esu jau 4 metus. Iki pasimatymo mano kėdėje!

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Karolina

Išmanantis darbą9
Profesionalus8
Dėmesingas detalėms7
Dėmesingas7
Evelina
Kirpėja
5.0
127 atsiliepimai

Apie

Sveiki visi pasikeitimams ir atsinaujinimams pasiruošę žmonės! ✌ Mano vardas Evelina, Mano stiprioji vieta - darbas su garbanomis ir bangomis. Kadangi pati turiu pūstus, banguotus plaukus, labai daug laiko praleidau ieškodama informacijos ir būdų, kaip jais rūpintis, kad jie atrodytu gerai. 💇‍♀️ Taip pat labai domiuosi dažymais - ypatingai balayage, tonavimai, spalvos parinkinėjimai (tiek tamsių plaukų, tiek šviesių).👩‍🦰👩‍🦳👩‍🦱👱‍♀️ Mėgstu iššūkius, nes per juos ateina geriausios patirtys, pamokos ir žinios. 🧐 Mano tikslas - išpildyti klientų lūkesčius ir išleisti juos laimingus 🧞‍♀️

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Evelina

Draugiškas9

Apie saloną

Unisex
01125 Maironio g. 25, Vilnius
Šiame salone naudojami produktai
Davines
Wella
Salono apdovanojimai
Top Rated 2021Top Rated 2020

Grožio salonai netoliese