Nėra malonu palikti neigiamą atsiliepimą, bet tikrai buvo labai prasta patirtis. Nuo pat pasitikimo iki pabaigos. Užėjus atrodė, kad sutrukdžiau, nes buvau pasitiktas tik kirpėjai susitvarkius reikaliukus telefone. Kirpo pusvalandį, nors registracijos formoje kirpimo laikas yra 1h. Pabaigoj buvo dūsaujama, kad neįmanoma nieko geriau padaryti, nes tokie plaukai.. Teko kitą dieną aplankyti kitus barberius ir pasirodo viskas įmanoma įdedant noro ir pastangų (užupio herkatt, Ignui 10 balų)
Paslaugą atliko Lina•Vyriškas kirpimas
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai malonus mūsų kirpėjas buvo :)
Vyriškas kirpimas
Daiva•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gerai ir greitai
Paslaugą atliko Lina•Vyriškas kirpimas
Linas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Really good treatment and good cut.
Vyriškas kirpimas
Iñigo•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Geras kainos/kokybės santykis, visada malonus bendravimas.