pas mane sukuosena "Curtains". man padare viena puse ilgesne o kite trumpesne. Tai suzinojau tik po apkirpimo xdd. Nu seip normaliai Mindaugas apkirpo. Dabar planuoju augint plaukus ir pats skustis ziauriai mazai, kad very cute buciau.
Paslaugą atliko Mindaugas•Vyriškas kirpimas
Filip•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Idealiai!👌🏼
Paslaugą atliko Lina•Vyriškas kirpimas
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpėja buvo itin rūpestinga.
Paslaugą atliko Lina•Vyriškas kirpimas
Domas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas super, ačiū, Lina
Paslaugą atliko Lina•Vyriškas kirpimas
Tadas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Apkerpa kaip klientas nori ir padaro gera šukuosena , jau ne pirma karta pas ji einu 👌