Uždaras SPA Centras ir e-parduotuvė - Sakuros žiedas Alytuje

4,1
5 atsiliepimai
Tilto g. 2, Alytus, (Įėjimas iš parkingo pusės), 59202
Atidaryta Šiandien: 09:30 - 20:00

Populiarios paslaugos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Depiliacija
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

4,1
5 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Atliktos procedūros; stipraus ir veiksmingo poveikio pilno kūno masažas. Kūno plaukelių šalinimas ir barzdos sutvarkymas. Savijauta puiki, ačiū.
Masažas truko 25min vietoj valandos. Nors judesiai buvo atpalaiduojantys, bet bendra atmosfera buvo keista....
Salonas nuostabus,puiki aplinka,viskas suderinta,labai jauku. Čia dirba,pati nuostabiausia ir geriausia masažistė,pamenu,man buvo labai sunku,vos paėjau,po Cezario buvo sunku vaikščioti,užspaudė kojos nervą. Taip skaudėjo,kad teko kreiptis į Armandą,ji mane išgelbėjo, keletas masažų ir mano koja pasveiko. Rekomenduoju,o ir šiaip masažai geras dalykas, atsipalaiduoji,pailsi, pasnaudi,man patinka. Penki seansai super,bet jei turi galimybių sau tai leisti ir dešimt tai išvis nuostabu!
Labai nustebino platus paslaugų spektras ir individualiai pritaikomos procedūros. Pataria, suderina, įsiklauso į norus. Man atliko Reiki terapiją - nuostabus jausmas. Tokio šiltumo rankų dar nebuvau jautusi. Kažkas nerealaus. O dar aromatai - smilkalai, pasiūlyta arbata, pokalbis🤗 Dabar jau užsiregistravau į skambančių dubenėlių masažą. Grįšiu dar ne kartą. Ačiū Armandai už profesionalų darbą 🙏🙏🙏

Susipažink su komanda

Apie

Kvalifikuota masažuotoja, atliekanti – klasikinį, vakuuminį (taurėmis), SPA masažus, turinti specialisto spaudą. REIKI, Aura Soma, Rytų-SPA terapijų praktikė. Profesinės studijos – SPA masažai ir Rytų terapijos pagrindai, masažuotojo specialybė ir kvalifikacinis laipsnis, specialisto masažuotojo spaudas. Profesinį SPA masažų ir japoniško REIKI terapijos meistriškumą įvertino ir patvirtino rezidavęs Lietuvoje Japonijos ambasadorius Toyoei Shigeeda ir Schizuoka universiteto atstovų delegacijos nariai. Nuolat kelia savo kvalifikaciją ir tobulina savo meistriškumą.

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Masažas
Plaukai

Apie

Kvalifikuotas masažuotojas, atliekantis - klasikinį, sportinį, vakuuminį (taurėmis), SPA masažus, turintis masažuotojo specialisto spaudą. Profesinės studijos – masažuotojo specialybė ir kvalifikacinis laipsnis, specialisto masažuotojo spaudas. Dalyvavo atliekant masažą ir fiksuojant „masiškiausio masažo Lietuvoje" rekordą. Nuolat tobulina – savo profesinį meistriškumą.

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Masažas
Plaukai
Depiliacija

Apie saloną

Uždaras SPA Centras ir e-parduotuvė - Sakuros žiedas Alytuje
Tilto g. 2, Alytus
59202 (Įėjimas iš parkingo pusės)

„Sakuros Žiedas" uždaras Spa centras Alytuje, tai šeimos – specialistų įmonė – klasikinės ir holistinės medicinos, fizinės gerovės ir sveikatos pagalba Jums. Esame specialistų šeima – profesionalūs diplomuoti masažistai su spaudais, Rytų terapijos praktikė, mūsų vykdoma veikla – klasikinės, holistinės medicinos, fizinės ir psicho-emocinės sveikatos stiprinimo, sveikatos edukacijos, sveikos gyvensenos skatinimo srityje. Esame kūrybiški, atsakingi ir labai mylime pasirinktą profesiją. Nuolat giliname jau įgytas žinias, profesinio meistriškumo mokomės pas geriausius meistrus ir mokytojus, patirties ir išminties įgyjame per įvairių sveikatinimo projektų įgyvendinimą, individualų darbą su Jumis ir savarankišką praktiką. Darbe laikomės holistinio požiūrio – mums rūpi kliento fizinio kūno, proto ir sielos harmonija. Žmogaus sveikatos pagrindas yra fiziniame kūne, kuris suserga išsibalansavus psicho-emocinei pusiausvyrai.

PirmPirmadienis
09:3020:00
AntAntradienis
09:3020:00
TrečTrečiadienis
09:3020:00
KetvKetvirtadienis
09:3020:00
PenktPenktadienis
09:3020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0021:00
SekmSekmadienis
10:0020:00

Grožio salonai netoliese