V.G. Meimar Grožio Namai

4,9
3762 atsiliepimai
Liucijanavos g. 36a, Kaunas, 47245
Atidaryta Šiandien: 07:00 - 22:00

Populiarios paslaugos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Nagai
Depiliacija
Veidas
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
3762 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Rekomenduoju, salonas ir personalas nuostabus!
Sūnus paauglys , turi problemų su akne , galima sakyti turėjo , nes dabar situacija labai gera . Procedūra atlikom apie 5 kartus , plius Simona parinko veido priežiūros priemones tinkančias mano sūnaus veido odai , naudojimui namuose . Tik geriausios rekomendacijos .
Mano sūnus paauglys , sutinka kirptis tik pas Viktoriją . Ji pagal jo plauko ypatybes parinko jam tinkančią šukuoseną . Tik geriausios rekomendacijos.
Prieš Kariną išbandžiau ne vieną blakstienų laminavimo meistrę , galvojau , kad ši procedūra ne man , nes po savaitės blakstienos žiūredavo į skirtingas puses . Atėjau pas Kariną dar kartą išbandyti šią procedūrą , likau nustebinta puikiu rezultatu , blakstienos ir po mėnesio atrodė puikiai . Lankausi jau apie du metus , dabar blakstienos išlaiko tris mėnesius 🥰
Puiki meistrė, darbą atlieka profesionaliai, pasidalina patarimais bei yra labai maloni. Rezultatas nepriekaištingas, rekomenduoju :)
Rodyti salono atsakymą...
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Apie

Esu kvalifikuota nagų priežiūros specialistė. Šioje srityje dirbu jau 11metų. Nuolat tobulinu įgudžius, žinias, domiuosi naujausiomis nagų tendencijomis, stengiuosi ir siekiu aukščiausių rezultatų. Grožis ir estetika prasideda išties iš sveikų nagų, kas yra be galo svarbu.

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Asta

Aukštos kvalifikacijos8
Profesionalus5

Apie

Sveiki! Esu kvalifikuota plaukų stilistė - kirpėja. Atlieku įvairius dažymus, kirpimus, plaukų priauginimą, gydomąsias ir atstatomąsias plaukų procedūras. Domiuosi naujovėmis, tobulėju įvairiuose seminaruose. Nuolat tobulindama savo žinias, stengiuosi klientams suteikti geriausią rezultatą. Pats geriausias klientų įvertinimas, tai tos ,,žibančios" akys, išeinant iš grožio namų.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Apie

Sausi, lūžinėjantys bei žvilgesį praradę plaukai Jums yra tikras galvos skausmas? Aš žinau sprendimo būdą, kaip priversti Jus vėl pamilti savo plaukus. Svarbiausia yra bendradarbiavimas, kadangi dažnu atveju vien tik atliekamų procedūrų salone nepakanka, jog rezultatas tenkintų tiek klientą, tiek mane pačią. Vienas iš svarbiausių aspektų, tai Jūsų plaukų priežiūra namuose. Visada esu pasiruošusi atsakyti į Jūsų rūpimus klausimus bei padėti sudaryti plaukų priežiūros planą namuose. Tik sveiki plaukai, bus gražūs plaukai!

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Apie

Stiprūs, sveiki, gražūs bei taisyklingos formos nagai, tai rezultatas, kurio siekiu kiekvieno kliento apsilankymo metu. Savo kelionę manikiūro srityje pradėjau daugiau kaip prieš penkerius metus, per kuriuos teko lankytis daugelyje mokymų ir seminarų. Manikiūro srityje nuolatos atsiranda naujos technikos, produktų gamintojai bei pačios priemonės, todėl visada viską norisi išbandyti ir išmokti, kad klientams galėčiau pasiūlyti profesionalią bei naujovių kupiną paslaugą. Tikiu, kad klientams svarbu ne tik tvarkingas manikiūras, bet ir geras ryšys, skleidžiamos teigiamos emocijos, todėl apsilankius mano darbo vietoje, pasijusite lyg mini terapijoje. Labai vertinu visus savo klientus, todėl su kiekvienu apsilankymu išeisite ne tik su gražiu manikiūru, bet ir su gera nuotaika.

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Apie

Visada ir visur, nesvarbu kuriuo paros metu, Jūs galite žavėti aplinkinius savo žvilgsniu, pasitelkiant vieną mažą mergaitišką gudrybę. Visa paslaptis slypi blakstienų priauginime, kuris ir padės Jums visada atrodyti nepriekaištingai. Dirbti grožio industrijos srityje bei gražinti klientes buvo mano vaikystes svajonė. Makiažai ir blakstienų priauginimas mane jau lydi 5-rius metus, per juos nuolat atnaujinu savo žinias bei mokinuosi pas geriausius meistrus Lietuvoje. Labai myliu savo darbą ir nuostabias klientes! Visų lauksiu atvykstančių pas mane pasigražinti ir tikiu, kad Jūsų nenuvilsiu!

Paslaugos

Veidas
Plaukai
Depiliacija

Darbų galerija

Apie

Labas! Noriu prisistatyti jums, esu Simona - estetinės ir medicininės krypties kvalifikuota kosmetologė. Nuo pat jaunystės turėjau tikslą dirbti grožio srityje ir atkakliai to siekiau. Džiaugiuosi galėdama dirbti mylimą darbą, bei nuolatos tobulėti savo klientų labui. Klientų grįžtamasis ryšys padeda man tobulėti kaip profesionalei, esu jiems už tai dėkinga, kad pasitiki manimi. Taigi profesionalumas ir aukščiausia kokybė yra mano keliami reikalavimai sau. Kiekvienas esate unikalus, todėl vizito metu svarbu išsiaiškinti jūsų poreikius, problemas, odos tipą bei būklę. Tik tuomet galiu pasiūlyti tinkamiausias procedūras, priemones, bei gydymo planą. Susisiekime ir atraskime jūsų odai tinkamiausias procedūras ir priemones!

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Simona

Profesionalus15
Aukštos kvalifikacijos13
Kruopštus10
Išmanantis darbą10

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Apie

Grožio industrijoje dirbu jau 7 metus. Šis profesinis kelias prasidėjo gana netikėtai: jausdama didelę meilę viskam, kas susiję su makiažu, nusprendžiau keisti veiklos sritį ir iš odontologijos pasaulio, atkeliavau čia, kur ir esu iki šiol. Vizažo kelias prasidėjo nuo studijų vienoje žinomiausių makiažo akademijų Lietuvoje, vėliau sekė individualūs mokymai pas garsiausius šalies profesionalus. Asmeninių ambicijų ir meilės darbui vedina, žinių bagažą nusprendžiau pildyti kosmetologijos studijomis, nuolat tobulinuosi įvairiuose seminaruose. Esu orientuota į aukščiausio lygio paslaugas: ant Jūsų odos nugula tik PRO ir LUX klasės produktai. Itin didelį dėmesį skiriu darbo higienai, infekcijų kontrolei, o tam pasitarnauja turimos medicininės žinios. Mano tikslas - nuolat kaupti žinias, tobulinti atliekamų procedūrų technikas, ieškoti naujų produktų ir procedūrų, kurių pagalba galima pasiekti pačius geriausius rezultatus ir išpildyti Jūsų lūkesčius.

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Karina

Išmanantis darbą10
Profesionalus7
Dėmesingas detalėms5
Aukštos kvalifikacijos5

Apie

Kalbant apie grožio receptus – visada akcentuoju, kad svarbiausia yra meilė ir dėmesys sau. Kartais reikia tiek ne daug , kad žmogaus akys ir vėl spindėtų. Savo kūrybą ir meistriškumą atradau per spalvas ir modeliuojamus vyriškus kirpimus. Nuoširdžiai įsiklausau į visus klientų norus ir maksimaliai stengiuosi išpildyti juos, nes šypsena kliento veide yra didžiausias atlygis už atliktą darbą.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Ingrida

Profesionalus5

Apie

Ilgą laiką svajojusi ir pagaliau pasiryžusi tapti vyrų kirpėja – barbere, greitai įsiliejau į šio pobūdžio sritį. Įvairūs iššūkiai ir sunkumai lydėjo kiekvieną dieną, kol pagaliau tai tapo mano kasdienybe. Visada išsikeliu sau aukštus tikslus, o vyriškus kirpimus stengiuosi atlikti iki smulkiausių detalių, kad galutinis rezultatas džiugintų tiek klientą, tiek mane pačią.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Viktorija

Išmanantis darbą11
Profesionalus10
Aukštos kvalifikacijos10
Malonus7

Apie

Sveiki! Esu V.G Meimar Grožio Namai įkūrėja, bei plataus profilio kirpėja. Turiu 11 metų darbo patirtį. Kerpu vyrus, moteris, vaikučius, dirbu su įvairiomis dažymo technikomis ( air touch, hand touch, shatush.. ) nuolat tobulėju, mokausi, nes mūsų srityje tobulumui ribų nėra. Labai laukiu Jūsų ne tik pasirinktinai grožio procedūrai atlikti, bet ir išgerti gardžios latte kavos puodelį su nuodėmingais užkandukais.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Vesta

Aukštos kvalifikacijos9
Profesionalus6
Išmanantis darbą6

Apie

Savo kelionę grožio srityje ties koloristika ir modeliniais vyriškais bei moteriškais kirpimais, pradėjau jau prieš 7-rius metus. Baigusi ,,Rush Hair & Beauty academy” Londone, 5-rius metus tobulėjau ir tuo pačiu dirbau įvairiuose grožio salonuose. Sugrįžusi į Lietuvą visada stengiuosi pritaikyti savo sukauptas žinias ir patirtį – klientams. O mano tikslas – visada siekti geriausio rezultato.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Indrė

Išmanantis darbą17
Profesionalus17
Aukštos kvalifikacijos10
Dėmesingas detalėms7

Apie

Tikiu, kad mums visiems į naudą pokyčiai. Net ir tada jei jie – tik kitoks kirpimas ar nauja plaukų spalva. Juk išoriniai išvaizdos pokyčiai, turi įtakos vidiniams: atsiranda daugiau energijos kažką daryti bei išauga pasitikėjimas savimi. Mano patarimas būtų tiems kas ieško įkvėpimo arba nori paspartinti vidinius pokyčius – užsukite į grožio saloną. Savo kelią grožio srityje pradėjusi nuo vyriškų kirpimų, po truputį mokinausi ir tobulėjau koloristikos bei šukuosenų modeliavimo sferoje. Šiai dienai turiu sukaupusi 10 metų darbo patirtį, tačiau tobulumui ribų nėra. Visada stengiuosi žengti kartu su naujausiomis tendencijomis, o tai išpildyti padeda įvairūs mokymai bei seminarai.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Roberta

Profesionalus10
Išmanantis darbą9
Aukštos kvalifikacijos8
Dėmesingas detalėms7

Apie

Sveiki ir gražūs plaukai yra viena iš svarbiausių išvaizdos detalių. Gali apsirengti kokybiškus drabužius, apsiauti prabangius batus, bet jei plaukai bus nesutvarkyti – pastangos gerai bei stilingai atrodyti gali nueiti veltui. Asmeniškai pati visada nuoširdžiai bandau įsiklausyti į kiekvieno kliento norus bei stengiuosi maksimaliai juos išpildyti. Iš šalies gali atrodyti, kad plaukai, tai tik detalė, tačiau be detalės - visuma nebus pilnai išpildyta.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Ilmeda

Profesionalus19
Aukštos kvalifikacijos11
Išmanantis darbą10
Talentingas6

Apie

Nuo vyriškų plaukų kirpimų, barzdos modeliavimų ar antakių korekcijų iki jaunikio paruošimo vestuvėms. Per septynerius darbo metus nepaliaujamai tobulinau savuosius barberio sugebėjimus, kaskart pateisindamas, o neretai ir pranokdamas net reikliausių klientų lūkesčius. Stiprioji mano pusė – tarptautinio darbo patirtis ir gebėjimas kirpti bei formuoti įvairių tautybių vyriškus plaukus bei šukuosenas. Didžiausią laimę darbe teikia besišypsantys, laimingi ir sugrįžtantys klientai. Pats nuostabiausias jausmas padėti žmogui jaustis gražiu ir pasitikinčiu savimi.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Apie

Masažas - vienas maloniausių būdų stiprinti ir saugoti savo sveikatą. Ir tai yra daugiau negu tik technikų rinkinys. Integruojant praktiką su nuolatiniu domėjimusi žmogaus kūnu, jo sistemomis, masažo terapija įgyja gilesnę prasmę ir tikslą. Mano manymu, prisilietimas yra tobulas žmonijos instinktas, kuris nuramina tiek kūną, tiek protą.

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Masažas
Plaukai

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Apie saloną

V.G. Meimar Grožio Namai
47245 Liucijanavos g. 36a, Kaunas

V.G. Meimar Grožio Namuose, mūsų grožio meistrai padės Jums sukurti savo įvaizdį, suteiks vertingų patarimų, sužinosite naujausias tendencijas, kurios šiuo metu vyrauja pasaulio grožio industrijoje.

PirmPirmadienis
07:0022:00
AntAntradienis
07:0022:00
TrečTrečiadienis
07:0022:00
KetvKetvirtadienis
07:0022:00
PenktPenktadienis
07:0022:00
ŠeštŠeštadienis
07:0022:00
SekmSekmadienis
07:0022:00
Salono apdovanojimai
Top Rated 2023Top Rated 2022

Grožio salonai netoliese