V.G. Meimar Grožio Namai

4,9
2452 atsiliepimai
Liucijanavos g. 36a, Kaunas, 47245
Atidaryta Šiandien: 07:00 - 22:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Nagai
Depiliacija
Veidas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
2452 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Kirpimas puikus-profesionalus, maloni atmosfera.
Labai patiko
puiki meistrė, labai kokybiškai atliko darbą.
Labai profesionali manikiūro meistrė Asta. Ačiū jai!
Labai patiko!
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Daina
4.9
39 atsiliepimai

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Maksim
4.8
49 atsiliepimai

Apie

Artėjant mano tetos vestuvėms, nuvykau apsikirpti į barber saloną, kuriame pirmoje vietoje mane be proto sužavėjo barber profesionalių meistrų darbas. Tai ir buvo momentas, nuo kurio pradėjau svajoti bei planuoti savo kaip barberio karjerą. Vėliau sekė visų būtinų įrankių pirkimas bei studijos barber mokykloje. Viskas taip susidėliojo, jog atsidūriau tinkamu laiku, tinkamoje vietoje, siekiant savo užsibrėžto tikslo. Ir šiai dienai dirbant barberiu, galiu pasidžiaugti kiekviena nuostabia diena, kuri man suteikia naujus susitikimus su žmonėmis, įdomius pokalbius bei mylimą darbą, kas manau ir yra svarbiausia.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Simona
5.0
195 atsiliepimai

Apie

Labas! Noriu prisistatyti jums, esu Simona - estetinės ir medicininės krypties kvalifikuota kosmetologė. Nuo pat jaunystės turėjau tikslą dirbti grožio srityje ir atkakliai to siekiau. Džiaugiuosi galėdama dirbti mylimą darbą, bei nuolatos tobulėti savo klientų labui. Klientų grįžtamasis ryšys padeda man tobulėti kaip profesionalei, esu jiems už tai dėkinga, kad pasitiki manimi. Taigi profesionalumas ir aukščiausia kokybė yra mano keliami reikalavimai sau. Kiekvienas esate unikalus, todėl vizito metu svarbu išsiaiškinti jūsų poreikius, problemas, odos tipą bei būklę. Tik tuomet galiu pasiūlyti tinkamiausias procedūras, priemones, bei gydymo planą. Susisiekime ir atraskime jūsų odai tinkamiausias procedūras ir priemones!

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Simona

Profesionalus12
Aukštos kvalifikacijos9
Išmanantis darbą8
Kruopštus7
Viktorija
5.0
139 atsiliepimai

Apie

Ilgą laiką svajojusi ir pagaliau pasiryžusi tapti vyrų kirpėja – barbere, greitai įsiliejau į šio pobūdžio sritį. Įvairūs iššūkiai ir sunkumai lydėjo kiekvieną dieną, kol pagaliau tai tapo mano kasdienybe. Visada išsikeliu sau aukštus tikslus, o vyriškus kirpimus stengiuosi atlikti iki smulkiausių detalių, kad galutinis rezultatas džiugintų tiek klientą, tiek mane pačią.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Viktorija

Aukštos kvalifikacijos8
Išmanantis darbą7
Profesionalus6
Stropus5
Alina
4.7
154 atsiliepimai

Apie

Sveiki, esu Alina iš Ukrainos,kalbu tik Rusų kalba. Esu dėkinga V.G. Meimar grožio namams už suteiktą galimybę ir paramą prisidėti prie jų kolektyvo, taip pat dėkoju klientams už pasitikėjimą mano atliekamu darbu. Maloniai jūsų laukiu atvykstant 🙂

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Alina

Išmanantis darbą5
Asta
5.0
42 atsiliepimai

Apie

Esu kvalifikuota nagų priežiūros specialistė. Šioje srityje dirbu jau 11metų. Nuolat tobulinu įgudžius, žinias, domiuosi naujausiomis nagų tendencijomis, stengiuosi ir siekiu aukščiausių rezultatų. Grožis ir estetika prasideda išties iš sveikų nagų, kas yra be galo svarbu.

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Liginta
4.9
18 atsiliepimai

Apie

Sausi, lūžinėjantys bei žvilgesį praradę plaukai Jums yra tikras galvos skausmas? Aš žinau sprendimo būdą, kaip priversti Jus vėl pamilti savo plaukus. Svarbiausia yra bendradarbiavimas, kadangi dažnu atveju vien tik atliekamų procedūrų salone nepakanka, jog rezultatas tenkintų tiek klientą, tiek mane pačią. Vienas iš svarbiausių aspektų, tai Jūsų plaukų priežiūra namuose. Visada esu pasiruošusi atsakyti į Jūsų rūpimus klausimus bei padėti sudaryti plaukų priežiūros planą namuose. Tik sveiki plaukai, bus gražūs plaukai!

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Valda
4.9
15 atsiliepimai

Apie

Sveiki! Esu kvalifikuota plaukų stilistė - kirpėja. Atlieku įvairius dažymus, kirpimus, plaukų priauginimą, gydomąsias ir atstatomąsias plaukų procedūras. Domiuosi naujovėmis, tobulėju įvairiuose seminaruose. Nuolat tobulindama savo žinias, stengiuosi klientams suteikti geriausią rezultatą. Pats geriausias klientų įvertinimas, tai tos ,,žibančios" akys, išeinant iš grožio namų.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Karina
5.0
115 atsiliepimai

Apie

Grožio industrijoje dirbu jau 7 metus. Šis profesinis kelias prasidėjo gana netikėtai: jausdama didelę meilę viskam, kas susiję su makiažu, nusprendžiau keisti veiklos sritį ir iš odontologijos pasaulio, atkeliavau čia, kur ir esu iki šiol. Vizažo kelias prasidėjo nuo studijų vienoje žinomiausių makiažo akademijų Lietuvoje, vėliau sekė individualūs mokymai pas garsiausius šalies profesionalus. Asmeninių ambicijų ir meilės darbui vedina, žinių bagažą nusprendžiau pildyti kosmetologijos studijomis, nuolat tobulinuosi įvairiuose seminaruose. Esu orientuota į aukščiausio lygio paslaugas: ant Jūsų odos nugula tik PRO ir LUX klasės produktai. Itin didelį dėmesį skiriu darbo higienai, infekcijų kontrolei, o tam pasitarnauja turimos medicininės žinios. Mano tikslas - nuolat kaupti žinias, tobulinti atliekamų procedūrų technikas, ieškoti naujų produktų ir procedūrų, kurių pagalba galima pasiekti pačius geriausius rezultatus ir išpildyti Jūsų lūkesčius.

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Karina

Išmanantis darbą7
Profesionalus5
Karina
4.9
27 atsiliepimai

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Tania
4.9
11 atsiliepimai

Apie

Savo kaip plataus profilio kirpėjos karjerą pradėjau jau daugiau kaip prieš 20 metų. Dirbdama grožio salonuose bei tobulindama savo žinias įvairiuose mokymuose ir seminaruose, pradėjau suprasti, kad mano širdis labiau krypsta prie vyriškų kirpimų bei barzdų modeliavimų. Laikui bėgant pastebėjau tendenciją, kad ne tik moterys bet ir vyrai siekia atrodyti nepriekaištingai, todėl visada stengiuosi ir savo darbu atitikti klientų lūkesčius.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Roberta
4.9
144 atsiliepimai

Apie

Tikiu, kad mums visiems į naudą pokyčiai. Net ir tada jei jie – tik kitoks kirpimas ar nauja plaukų spalva. Juk išoriniai išvaizdos pokyčiai, turi įtakos vidiniams: atsiranda daugiau energijos kažką daryti bei išauga pasitikėjimas savimi. Mano patarimas būtų tiems kas ieško įkvėpimo arba nori paspartinti vidinius pokyčius – užsukite į grožio saloną. Savo kelią grožio srityje pradėjusi nuo vyriškų kirpimų, po truputį mokinausi ir tobulėjau koloristikos bei šukuosenų modeliavimo sferoje. Šiai dienai turiu sukaupusi 10 metų darbo patirtį, tačiau tobulumui ribų nėra. Visada stengiuosi žengti kartu su naujausiomis tendencijomis, o tai išpildyti padeda įvairūs mokymai bei seminarai.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Roberta

Profesionalus6
Rūpestingas6
Išmanantis darbą5
Aukštos kvalifikacijos5
Indrė
5.0
161 atsiliepimai

Apie

Savo kelionę grožio srityje ties koloristika ir modeliniais vyriškais bei moteriškais kirpimais, pradėjau jau prieš 7-rius metus. Baigusi ,,Rush Hair & Beauty academy” Londone, 5-rius metus tobulėjau ir tuo pačiu dirbau įvairiuose grožio salonuose. Sugrįžusi į Lietuvą visada stengiuosi pritaikyti savo sukauptas žinias ir patirtį – klientams. O mano tikslas – visada siekti geriausio rezultato.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Indrė

Profesionalus14
Išmanantis darbą9
Dėmesingas detalėms6
Ingrida
Kirpėja
4.9
34 atsiliepimai

Apie

Kalbant apie grožio receptus – visada akcentuoju, kad svarbiausia yra meilė ir dėmesys sau. Kartais reikia tiek ne daug , kad žmogaus akys ir vėl spindėtų. Savo kūrybą ir meistriškumą atradau per spalvas ir modeliuojamus vyriškus kirpimus. Nuoširdžiai įsiklausau į visus klientų norus ir maksimaliai stengiuosi išpildyti juos, nes šypsena kliento veide yra didžiausias atlygis už atliktą darbą.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Vesta
4.9
61 atsiliepimai

Apie

Sveiki! Esu V.G Meimar Grožio Namai įkūrėja, bei plataus profilio kirpėja. Turiu 11 metų darbo patirtį. Kerpu vyrus, moteris, vaikučius, dirbu su įvairiomis dažymo technikomis ( air touch, hand touch, shatush.. ) nuolat tobulėju, mokausi, nes mūsų srityje tobulumui ribų nėra. Labai laukiu Jūsų ne tik pasirinktinai grožio procedūrai atlikti, bet ir išgerti gardžios latte kavos puodelį su nuodėmingais užkandukais.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Vesta

Aukštos kvalifikacijos7
Ilmeda
4.9
150 atsiliepimai

Apie

Sveiki ir gražūs plaukai yra viena iš svarbiausių išvaizdos detalių. Gali apsirengti kokybiškus drabužius, apsiauti prabangius batus, bet jei plaukai bus nesutvarkyti – pastangos gerai bei stilingai atrodyti gali nueiti veltui. Asmeniškai pati visada nuoširdžiai bandau įsiklausyti į kiekvieno kliento norus bei stengiuosi maksimaliai juos išpildyti. Iš šalies gali atrodyti, kad plaukai, tai tik detalė, tačiau be detalės - visuma nebus pilnai išpildyta.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Ilmeda

Profesionalus14
Aukštos kvalifikacijos8
Talentingas6
Draugiškas5

Apie saloną

V.G. Meimar Grožio Namai
47245 Liucijanavos g. 36a, Kaunas

V.G. Meimar Grožio Namuose, mūsų grožio meistrai padės Jums sukurti savo įvaizdį, suteiks vertingų patarimų, sužinosite naujausias tendencijas, kurios šiuo metu vyrauja pasaulio grožio industrijoje.

PirmPirmadienis
07:0022:00
AntAntradienis
07:0022:00
TrečTrečiadienis
07:0022:00
KetvKetvirtadienis
07:0022:00
PenktPenktadienis
07:0022:00
ŠeštŠeštadienis
07:0022:00
SekmSekmadienis
07:0022:00

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai apie V.G. Meimar Grožio Namai

V.G. Meimar Grožio Namai yra atidarytas pirmadienis - sekmadienis nuo 07:00 iki 22:00.
Taip, tu visada gali atšaukti užsakymą. Perskaityk užsakymui taikomas sąlygas, kad sužinotum, ar tavo vizito mokėjimas gali būti grąžintas, ar ne. Užsakymo atšaukimo sąlygas rasi užsakymo patvirtinimo el. laiške arba savo paskyroje Treatwell programėlėje.
Populiariausios paslaugos V.G. Meimar Grožio Namai yra šios:
Populiariausio paslaugos, , vidutinė kaina yra 18,61 €.
V.G. Meimar Grožio Namai galite mokėti vietoje asmeniškai.
Salono apdovanojimai
Top Rated 2022

Grožio salonai netoliese