V.G. Meimar Grožio Namai

4,9
1449 atsiliepimai
Liucijanavos g. 36a, Kaunas, 47245
Atidaryta šiandien : 07:00 - 22:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Nagai
Depiliacija
Veidas
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
1449 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai kokybiška paslauga. Tikrai rekomenduoju Andra
Rodyti salono atsakymą...
Indrės sušukavimas ir Karinos makiažas man uždirbo daaaaug komplimentų šventinio vakaro metu :). Ačiū, jūs puikios specialistės !
Alina puiki meistrė, labai kruopšti, kalbos barjeras yra, bet labai stengiasi. Likau labai patenkinta. Tik atrodo, kad pačiame salone yra kažkokia atskirtis tarp jos ir lietuvių. Esu buvusi Jūsų salone pas manikiūro meistrę, kuri dirba prasčiau nei Alina, skaitosi profesionalė ir paslauga brangesnė. Alina verta profesionalės vardo :)
Rekomenduoju-darbsti!!
Patiko vaikiskas kirpimas
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Vesta
4.9
40 atsiliepimai

Apie

Sveiki! Esu V.G Meimar Grožio Namai įkūrėja, bei plataus profilio kirpėja. Turiu 7 metų darbo patirtį. Kerpu vyrus, moteris, vaikučius, dirbu su įvairiomis dažymo technikomis ( air touch, hand touch, shatush.. ) nuolat tobulėju, mokausi, nes mūsų srityje tobulumui ribų nėra. Labai laukiu Jūsų ne tik pasirinktinai grožio procedūrai atlikti, bet ir išgerti gardžios latte kavos puodelį su nuodėmingais užkandukais.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Vesta

Aukštos kvalifikacijos7
Ilmeda
4.9
96 atsiliepimai

Apie

Sveiki ir gražūs plaukai yra viena iš svarbiausių išvaizdos detalių. Gali apsirengti kokybiškus drabužius, apsiauti prabangius batus, bet jei plaukai bus nesutvarkyti – pastangos gerai bei stilingai atrodyti gali nueiti veltui. Asmeniškai pati visada nuoširdžiai bandau įsiklausyti į kiekvieno kliento norus bei stengiuosi maksimaliai juos išpildyti. Iš šalies gali atrodyti, kad plaukai, tai tik detalė, tačiau be detalės - visuma nebus pilnai išpildyta.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Ilmeda

Profesionalus8
Dėmesingas detalėms5
Aukštos kvalifikacijos5
Talentingas5
Roberta
4.8
80 atsiliepimai

Apie

Tikiu, kad mums visiems į naudą pokyčiai. Net ir tada jei jie – tik kitoks kirpimas ar nauja plaukų spalva. Juk išoriniai išvaizdos pokyčiai, turi įtakos vidiniams: atsiranda daugiau energijos kažką daryti bei išauga pasitikėjimas savimi. Mano patarimas būtų tiems kas ieško įkvėpimo arba nori paspartinti vidinius pokyčius – užsukite į grožio saloną. Savo kelią grožio srityje pradėjusi nuo vyriškų kirpimų, po truputį mokinausi ir tobulėjau koloristikos bei šukuosenų modeliavimo sferoje. Šiai dienai turiu sukaupusi 10 metų darbo patirtį, tačiau tobulumui ribų nėra. Visada stengiuosi žengti kartu su naujausiomis tendencijomis, o tai išpildyti padeda įvairūs mokymai bei seminarai.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Roberta

Profesionalus5
Rūpestingas5
Indrė
5.0
103 atsiliepimai

Apie

Savo kelionę grožio srityje ties koloristika ir modeliniais vyriškais bei moteriškais kirpimais, pradėjau jau prieš 7-rius metus. Baigusi ,,Rush Hair & Beauty academy” Londone, 5-rius metus tobulėjau ir tuo pačiu dirbau įvairiuose grožio salonuose. Sugrįžusi į Lietuvą visada stengiuosi pritaikyti savo sukauptas žinias ir patirtį – klientams. O mano tikslas – visada siekti geriausio rezultato.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Indrė

Profesionalus9
Dėmesingas detalėms5
Ingrida
Kirpėja

Apie

Kalbant apie grožio receptus – visada akcentuoju, kad svarbiausia yra meilė ir dėmesys sau. Kartais reikia tiek ne daug , kad žmogaus akys ir vėl spindėtų. Savo kūrybą ir meistriškumą atradau per spalvas ir modeliuojamus vyriškus kirpimus. Nuoširdžiai įsiklausau į visus klientų norus ir maksimaliai stengiuosi išpildyti juos, nes šypsena kliento veide yra didžiausias atlygis už atliktą darbą.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Kristina
4.9
109 atsiliepimai

Apie

Rankos – tai pirmiausia, į ką susitikimo metu atkreipiamas dėmesys. Kad ir kur Jūs bebūtumėte, pokalbiuose su dalykiniais partneriais, pasimatyme, teatre, vakarėlyje - Jūsų rankos visuomet bus dėmesio centre. Tvarkingam bei išpuoselėtam manikiūrui, reikėtų skirti šiek tiek dėmesio. Savo kelionę kaip manikiūro ir pedikiūro specialistė, tęsiu jau 7-rius metus. Tai profesija, kurioje nėra kada atsikvėpti. Šis darbas nuolatos reikalauja mokymosi bei tobulėjimo. Savo žinių bagažą plečiu lankydamasi tokiuose seminaruose kaip: ,,IBX SISTEOS – Atkuria ir sustiprina natūralų nagą iš vidaus“, ,,INTERNATIONAL TRAINING CENTER OF NAILS AESTHETICS – Nails shaping is easy“, ,,GEHWOL – Pėdų odos ir nagų priežiūra“, ,,Ieva Jasiuvėnaitė – Aparatinis ir kombinuotas manikiūras“ ir daug kitų...

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Kristina

Išmanantis darbą7
Profesionalus5
Kruopštus5
Dovilė
4.9
123 atsiliepimai

Apie

Tvarkingas bei estetiškai gerai atrodantis manikiūras yra viena iš svarbiausių Jūsų įvaizdžio detalių. Norint pasiekti geriausių rezultatų, man neužtenka, kad išėję klientai jaustųsi gražesni. Tokį rezultatą gali gauti pas beveik kiekvieną manikiūro srities specialistą. Mano tikslas – kad kiekvienas klientas apsilankęs pas mane, išeitų su profesionaliai atliktu manikiūru ar pedikiūru, kuriuo galėtų džiaugtis dar 3-4 savaites, įgautų daugiau pasitikėjimo savimi bei būtų labiau unikalesnis. Laimingas klientas – laiminga bei labiau motyvuota aš pati.

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Dovilė

Išmanantis darbą7
Profesionalus6
Alina
4.5
70 atsiliepimai

Apie

Sveiki, esu Alina iš Ukrainos,kalbu tik Rusų kalba. Esu dėkinga V.G. Meimar grožio namams už suteiktą galimybę ir paramą prisidėti prie jų kolektyvo, taip pat dėkoju klientams už pasitikėjimą mano atliekamu darbu. Maloniai jūsų laukiu atvykstant 🙂

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Simona
5.0
106 atsiliepimai

Apie

Labas! Noriu prisistatyti jums, esu Simona - estetinės ir medicininės krypties kvalifikuota kosmetologė. Nuo pat jaunystės turėjau tikslą dirbti grožio srityje ir atkakliai to siekiau. Džiaugiuosi galėdama dirbti mylimą darbą, bei nuolatos tobulėti savo klientų labui. Klientų grįžtamasis ryšys padeda man tobulėti kaip profesionalei, esu jiems už tai dėkinga, kad pasitiki manimi. Taigi profesionalumas ir aukščiausia kokybė yra mano keliami reikalavimai sau. Kiekvienas esate unikalus, todėl vizito metu svarbu išsiaiškinti jūsų poreikius, problemas, odos tipą bei būklę. Tik tuomet galiu pasiūlyti tinkamiausias procedūras, priemones, bei gydymo planą. Susisiekime ir atraskime jūsų odai tinkamiausias procedūras ir priemones!

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Simona

Profesionalus6
Išmanantis darbą6
Dėmesingas5
Aukštos kvalifikacijos5
Viktorija
5.0
48 atsiliepimai

Apie

Ilgą laiką svajojusi ir pagaliau pasiryžusi tapti vyrų kirpėja – barbere, greitai įsiliejau į šio pobūdžio sritį. Įvairūs iššūkiai ir sunkumai lydėjo kiekvieną dieną, kol pagaliau tai tapo mano kasdienybe. Visada išsikeliu sau aukštus tikslus, o vyriškus kirpimus stengiuosi atlikti iki smulkiausių detalių, kad galutinis rezultatas džiugintų tiek klientą, tiek mane pačią.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Karina
5.0
54 atsiliepimai

Apie

Sveiki! Aš – vizažistė Karina. Grožio industrijoje dirbu 6-ti metai. Atsiradau čia gana netikėtai: jausdama didelę meilę viskam, kas susiję su makiažu, nusprendžiau keisti veiklos sritį ir iš odontologijos pasaulio atkeliavau čia. Pabandžiau. Ir Pasilikau. Vizažo kelią pradėjau nuo vienos iš makiažo akademijų. Toliau sekė eilė tobulinimosi kursų pas šios srities profesionalus: Povilą Staniulionį, Oksaną Pikul – Jasaitienę, Gabiją Bieliauskaitę, Ievą Kvalkauskienę, Emiliją Kastečkaitę ir kt. Šiuo metu taip pat studijuoju kosmetologiją. Mano tikslas – nuolat kaupti žinias, tobulinti technikas, ieškoti produktų, kurie leis pasiekti patį geriausią rezultatą. Esu orientuota į aukšto lygio paslaugą: ant Jūsų odos nugula tik PRO ir LUX klasės produktai. Itin didelį dėmesį skiriu darbo higienai, infekcijų kontrolei ir čia pasitarnauja mano medicininės žinios. Patį gražiausią makiažą laikau neperkrautą, gaivų, suteikiantį veidui skaistumo ir paryškinantį gražiausius Jūsų bruožus. Mano pagrindinis darbas - derinti spalvas, tekstūras ir techniką prie Jūsų asmenybės, norų, šventės, aprangos ir visa tai apjungti į harmoningą visumą. Iki malonių susitikimų

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Karina
4.8
13 atsiliepimai

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Daina
4.7
24 atsiliepimai

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Liginta

Apie

Sausi, lūžinėjantys bei žvilgesį praradę plaukai Jums yra tikras galvos skausmas? Aš žinau sprendimo būdą, kaip priversti Jus vėl pamilti savo plaukus. Svarbiausia yra bendradarbiavimas, kadangi dažnu atveju vien tik atliekamų procedūrų salone nepakanka, jog rezultatas tenkintų tiek klientą, tiek mane pačią. Vienas iš svarbiausių aspektų, tai Jūsų plaukų priežiūra namuose. Visada esu pasiruošusi atsakyti į Jūsų rūpimus klausimus bei padėti sudaryti plaukų priežiūros planą namuose. Tik sveiki plaukai, bus gražūs plaukai!

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Maksim
4.6
10 atsiliepimai

Apie

Artėjant mano tetos vestuvėms, nuvykau apsikirpti į barber saloną, kuriame pirmoje vietoje mane be proto sužavėjo barber profesionalių meistrų darbas. Tai ir buvo momentas, nuo kurio pradėjau svajoti bei planuoti savo kaip barberio karjerą. Vėliau sekė visų būtinų įrankių pirkimas bei studijos barber mokykloje. Viskas taip susidėliojo, jog atsidūriau tinkamu laiku, tinkamoje vietoje, siekiant savo užsibrėžto tikslo. Ir šiai dienai dirbant barberiu, galiu pasidžiaugti kiekviena nuostabia diena, kuri man suteikia naujus susitikimus su žmonėmis, įdomius pokalbius bei mylimą darbą, kas manau ir yra svarbiausia.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Valda

Apie

Sveiki! Esu kvalifikuota plaukų stilistė - kirpėja. Atlieku įvairius dažymus, kirpimus, plaukų priauginimą, gydomąsias ir atstatomąsias plaukų procedūras. Domiuosi naujovėmis, tobulėju įvairiuose seminaruose. Nuolat tobulindama savo žinias, stengiuosi klientams suteikti geriausią rezultatą. Pats geriausias klientų įvertinimas, tai tos ,,žibančios" akys, išeinant iš grožio namų.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Andra
5.0
5 atsiliepimai

Apie

Masažas - vienas maloniausių būdų stiprinti ir saugoti savo sveikatą. Ir tai yra daugiau negu tik technikų rinkinys. Integruojant praktiką su nuolatiniu domėjimusi žmogaus kūnu, jo sistemomis, masažo terapija įgyja gilesnę prasmę ir tikslą. Mano manymu, prisilietimas yra tobulas žmonijos instinktas, kuris nuramina tiek kūną, tiek protą.

Paslaugos

Kūnas
Masažas

Darbų galerija

Apie saloną

V.G. Meimar Grožio Namai
47245 Liucijanavos g. 36a, Kaunas

V.G. Meimar Grožio Namuose, mūsų grožio meistrai padės Jums sukurti savo įvaizdį, suteiks vertingų patarimų, sužinosite naujausias tendencijas, kurios šiuo metu vyrauja pasaulio grožio industrijoje.

PirmPirmadienis
07:0022:00
AntAntradienis
07:0022:00
TrečTrečiadienis
07:0022:00
KetvKetvirtadienis
07:0022:00
PenktPenktadienis
07:0022:00
ŠeštŠeštadienis
07:0022:00
SekmSekmadienis
07:0022:00
Salono apdovanojimai
Top Rated 2022

Grožio salonai netoliese