Pukis kerpamės nuo pat sūnaus pirmojo kirpimo - daugiau nei 4 metus ir visada likdavom labai patenkinti. Deja, šįkart kirpo nauja mergina - Karolina ir kirpimas, švelniai tariant, labai nepavykęs. Nors buvo smulkiai aptarta, kaip ir kokio kirpimo norėtume, bet rezultate gavosi labai prastai. Kirpėja, matėsi, irgi pasimetusi, vietoj įprastų 20min., kirpo 1 val 20 min. Siūlė atvykti kitą dieną pataisyti kirpimo, bet taisyti jau nelabai buvo ką… Žodžiu, likome labai nusivylę 😔
Vaikų kirpimas
Dovile•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai šauni kirpėja Dovilė. Didžiausios rekomendacijos.
Vaikų kirpimas
Egle•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Vaikas su malonumu keliauja pas Gedvilę ir visada labai laukia apsilankymo kirpykloje :)