Puikiai! Aušra labai maloni, ir apkerpa gražiai, ir su vaiku susitaria.
Paslaugą atliko Aušra•Vaikų kirpimas
Evelina•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Jauki kirpykla, šilta, visi malonūs, vaikams komfortas ;)
Vaikų kirpimas
Ieva•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni, atidi kirpėja. Moka elgsti su vaikais. Gražiai kalbino 4metį sūnų, įspėdavo, ką darys kirpimo metu. Atsižvelgė į pageidavimus. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Gedvilė•Vaikų kirpimas
Lina•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku!
Paslaugą atliko Gedvilė•Vaikų kirpimas
Anonimas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai dėkinga, nes rezultatas puikus, o kirpėja miela, maloni ir profesionali - kirpėja atidžiai išklausė pageidavimus, kirpimui artėjant į pabaigą, labai maloniai, aiškiai nupasakojo, kaip ir kodėl apkirpo bei kodėl rekomenduoja palikti truputį ilgesnį kirpimą ties verpetais. Vaikui labai maloni, šilta.