Atlikta paslauga puikiai.
Kirpėja šauni ir gera kirpėja.
Esanti kolegė tą dieną pasirodė nelabai maloni.
Paslaugą atliko Aušra•Vaikų kirpimas
Rima•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dovilė kaip visada nuostabi, ačiū! 🫶
Vaikų kirpimas
Justina•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas buvo puiku, kaip ir visada! Ačiū už gerą kirpimą!
Vaikų kirpimas
Inga•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gedvilė nuostabi! Negana to, kad puikiai atlieka darbą, bet ir yra labai maloni, šilta ir švelni. Dukra buvo tik antrą kartą kirpykloje, bet leido kirpėjai daryti viską, net su fenu džiovinti plaukus :) tikrai jautėsi saugiai ir gerai :) ir dar balioną bei saldainį gavo savo svajonių spalvos! Nuostabu ❤️
Paslaugą atliko Gedvilė•Vaikų kirpimas
Justina•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Jau beveik 6-erius metus vaikas kerpasi tik šiame salone - viskas yra puiku, visada liekam patenkinti suteiktom paslaugom, ypač džiaugiamės nuostabia kirpėja Gedvile - ji visada labai miela, dėmesinga, kruopšti ir profesionali! ;) Super ;)