Viskas puikiai kaip visada. Vaikams ypac patinka akvariumas ir ivairios kedutes.
Paslaugą atliko Gedvilė•Vaikų kirpimas
Juste•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Vaikai nuo mažens ten kerpasi ir kiekvienas turi savo kirpėją.Vaikams patinka kirpykla ir kirpėjos.🙂
Paslaugą atliko Gedvilė•Vaikų kirpimas
Žydrūnė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas neblogai
Vaikų kirpimas
Diana•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Smagiai vaikams kaip visada. Kirpėja nemokėjo gražisi supinti po kirpimo, tai tas šiek tiek nuvylė. Kirpimas atitiko lūkesčius.
Vaikų kirpimas
Asta•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pas Gedvile buvome pirmą kartą, bet nustebino jos lankstumas. Kadangi vaikas nebuvo ramus buvo kerpamas visokiomis pozomis, o rezultatas kad vaikas be ašarų ir ramus išejo iš kirpyklos. Tai labai vertinu, ačiū