Apkirpo vaiką tikrai dailiai ir profesionaliai, gražiai krenta, tačiau kirpėjai trūksta darbo su vaikais patirties, skundėsi, kad vaikas kerpant juda. Vaikai visuomet truputį krutės ir truputį judės kerpant :)
Vaikų kirpimas
Eglė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpykla tvarkinga ir pritaikyta vaikams, jiems tikrai ten patinka, nebijo. Kirpėjos malonios ir atidžios, grįžtame ne pirmą kartą.