Mažylis kuriam 2metai tikrai ramiai išsedėjo buvo rami ir vaikams draugiška aplinka, kirpėja buvo labai profesionali ir draugiška. Moka dirbti su mažyliais, pats atliktas darbas - nuostabus!
Paslaugą atliko Džiulija•Vaikų kirpimas
Leonas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku
Paslaugą atliko Džiulija•Vaikų kirpimas
Laima•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Džiulija geriausia:)
Paslaugą atliko Džiulija•Vaikų kirpimas
Indre•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai apkirpo mazyli.
Paslaugą atliko Džiulija•Vaikų kirpimas
Anonimas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi, profesionali kirpėja! Kam rekomandavau, liko labai patenkinti:)