Gedvilė yra puiki, dėmesinga ir labai profesionali meistrė. Kaip visuomet, gera atmosfera ir draugiška vaikams aplinka. Vaikas su džiaugsmu vyksta kirptis
Paslaugą atliko Gedvilė•Vaikų kirpimas
Tomas•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku
Vaikų kirpimas
Sigutė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki vaikų kirpykla, kerpamės daugiau nei 10 metų! Jauku!
Vaikų kirpimas
Irma•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
puikiai atlieka savo darbą, patinka vaikams, maloni ir profesionali